معرفی لیست ۱۱ نفری نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت
معرفی لیست ۱۱ نفری نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت از ارائه لیست ۱۱ نفری نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت در راستای وحدت و انسجام بیشتر نیروها توسط این جبهه خبر داد.

به گزارش سرویس اندیشه گیلان، رحمان کاشفی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل مجمع یاران انقلاب اسلامی گیلان در نیمه دوم سال ۸۶ اظهار کرد: حدود ۳۰۰ نفر از افراد تاثیرگذار مجمع یاران انقلاب اسلامی استان را تشکیل دادند و اساسنامه آن به تصویب رسیده است.

وی به گسترش فعالیت مجمع یاران انقلاب اسلامی گیلان در شهرستان‌های مختلف اشاره کرد و افزود: شهر رشت به ۲۴ منطقه تقسیم شده و در هر کدام از مناطق این شهر مجمع یاران انقلاب اسلامی تشکیل شده است.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت با بیان اینکه پنج نفر به عنوان شورای مرکزی در هر کدام از مناطق شهر رشت فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: دو نفر از نخبگان به عنوان مشاور در کنار شورای مذکور هستند و در بحث انتخابات شورای اسلامی شهر رشت و ریاست جمهوری ورود کردیم.

کاشفی از معرفی لیست ۱۱ نفری نامزدهای منتخب جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت در هر کدام از مناطق ۲۴گانه این شهر خبر داد و بیان کرد: لیست‌های مذکور بررسی شده و در مجموع تعداد ۱۵ نفر نامزد برای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت معرفی شدند و چهار نفر از این تعداد ذخیره هستند.

وی، تشکیل هیأت‌های اندیشه‌ورز جوانان در مناطق ۲۴گانه شهر رشت را از فعالیت‌های مجمع یاران انقلاب اسلامی این شهر عنوان کرد و گفت: هیأت اندیشه‌ورز بانوان با مشارکت ۴۰۰ نفر از بانوان و هیأت اندیشه‌ورز طلاب و پیشکسوتان نیز در شهر رشت تشکیل شده است.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و حامیان مردم رشت با اشاره به اینکه انتخاب نامزدهای شورای اسلامی شهر رشت در این دوره از انتخابات از پایین به بالا است، خاطرنشان کرد: در دو دهه گذشته نامزدها برای عضویت در شورای اسلامی شهر رشت از بالا به پایین معرفی می‌شدند.

کاشفی به معرفی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت با تفکر ارزشی توسط جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت اشاره کرد و یادآور شد: امر مذکور به طور نسبی است.

وی با بیان اینکه جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت در امر انتخابات ریاست جمهوری فعالیت می‌کند، اظهار کرد: حمایت از نامزدی آیت‌الله رئیسی و قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری در برنامه‌کاری ما است و پس از برگزاری آخرین مناظره فرد منتخب را معرفی می‌کنیم.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت در پایان متذکر شد: ارائه لیست ۱۱ نفری نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت در راستای وحدت و انسجام گروهی انجام شده و این امر تا حدودی تحقق پیدا کرده است.

انتهای پیام/