مسئولان در سال جدید برای بهبود معیشت مردم تلاش مضاعف داشته باشند
مسئولان در سال جدید برای بهبود معیشت مردم تلاش مضاعف داشته باشند

سرهنگ «حبیبی» در پیامی، حلول سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت ۱۴۰۲ را به مردم شریف گیلان تبریک گفت.

گیلداد، سرهنگ «حسن حبیبی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان با صدور پیامی، حلول سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت ۱۴۰۲ را به مردم شریف گیلان و کشور تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم

یا مُقلِّبَ القُلوبِ و الابَصارِ یا مُدبِّرَ اللَّیلِ و النَّهارِ
یا مُحوِّلَ الحَولِ و الاَحوالِ، حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَنِ الحالِ

حلول سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت ۱۴۰۲ را که امسال با ماه میهمانی حضرت پروردگار مقارن شده است، به مقام معظم رهبری، خانواده‌های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان، آزادگان وپیشکسوتان دفاع مقدس وملت شریف ایران اسلامی به‌ویژه مردم فهیم، بصیر و انقلابی استان گیلان تبریک می‌گویم و امیدوارم به برکت این ماه بخشش و ضیافت الهی، سالی سرشار از معنویت، موفقیت و عزت پیش‌روی ایران اسلامی و مردم سرافراز میهن باشد.

سالی که گذشت شاهد رخداد‌های شورانگیز و کم‌نظیری مانند حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تشییع باشکوه ۴۰۰ شهیدگمنام دفاع مقدس و پیروزی ملت غیور کشور در جنگ ترکیبی دشمنان و نظام سلطه واغتشاشات گستره، دستیابی به علوم نوین و پرتاپ موفق ماهواره و دستاورد‌های نوین صنایع دفاعی و هوافضا و دیپلماسی فعال و هوشمندانه بین‌المللی و پیوستن کشور ایران به بزرگترین سازمان اقتصادی شانگ‌های و سایر رخداد‌ها را شاهد بودیم.

امیدواریم در سال جدید، همه‌ی مسئولین کشور و خصوصاً متولیان امور اقتصادی با تدبیر، تلاش و همت مضاعف، همکاری، همیاری و تکیه و اعتماد به ظرفیت‌های داخلی بتوانند گره‌های اقتصادی را گشوده و معیشت مردم عزیز کشورمان را تمشیت نموده و بهبود ببخشند.

امیدواریم در سال ۱۴۰۲ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، سال «رشد تولید و مهار تورم» نامگذاری شده است با لطف خداوند متعال و با همت و تلاش همه مسئولین نظام و همکاری ملت غیور ایران اسلامی، زمینه دستیابی به تمامی اهداف متعالی انقلاب اسلامی فراهم گردد و شاهد عزت و شکوه روز‌افزون کشور و مردم عزیزمان و همچنین مسلمانان سرتاسر جهان باشیم.

انتهای پیام/