مقام نخست مسابقات کاراته قهرمانی بانوان استان گیلان در وزن ۴۷- / تصویر حکم قهرمانی
مقام نخست مسابقات کاراته قهرمانی بانوان استان گیلان در وزن ۴۷- / تصویر حکم قهرمانی

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، نساء اصغری عطار ورزشکار گیلانی در مسابقات کاراته قهرمانی بانوان استان گیلان، در گروه سنی نوجوانان در وزن ۴۷- کیلوگرم کمربند مشکی در رشته کمیته موفق به کسب مقام نخست استانی شد. این دوره از این مسابقات در آخرین روزهای مهر ماه سال جاری در سالن آکادمی کاراته استان گیلان […]

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، نساء اصغری عطار ورزشکار گیلانی در مسابقات کاراته قهرمانی بانوان استان گیلان، در گروه سنی نوجوانان در وزن ۴۷- کیلوگرم کمربند مشکی در رشته کمیته موفق به کسب مقام نخست استانی شد.

این دوره از این مسابقات در آخرین روزهای مهر ماه سال جاری در سالن آکادمی کاراته استان گیلان برگزار شده است.

نساء اصغری متولد سال۸۱ دانش آموز ممتاز مدرسه قلم چی است که علاوه بر سطح بالای علمی، همواره از نظر انضباطی نیز مورد تایید اولیاء مدرسه بوده است.

وی از سال ۱۳۸۵ در سن حدود ۴ سالگی ورزش را با رشته ژیمناستیک شروع کرد و پس از گذراندن دوره های مهارت در سال ۱۳۸۶ بطور همزمان در فراگیری رشته کاراته پرداخت.

این نوجوان گیلانی در طول این سال ها عناوین و مقام های زیادی در استان کسب کرده است که می توان به مقام نخست در اولین دوره مسابقات بین المللی اوکیناواایشین ریو کاراته کوبودو، بیش از ۶ عنوان مقام اول استانی در کاتا و کمیته و چندین مقام استانی دوم تا سوم نام برد.

به گزارش اندیشه گیلان، مسابقات کاراته قهرمانی بانوان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در دره های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسال و در قسمت کاتا و کمیته انفرادی روز پنج شنبه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ در سالن آکادمی کاراته استان گیلان برگزار شده است.


انتهای پیام/