ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عزت و شکوه و جایگاه واقعی خویش در منطقه و دنیا دست یافت/تحریم‌های دشمنان مربوط به سال‌های اخیر نیست
ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عزت و شکوه و جایگاه واقعی خویش در منطقه و دنیا دست یافت/تحریم‌های دشمنان مربوط به سال‌های اخیر نیست

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عزت و شکوه و جایگاه واقعی خویش در منطقه و دنیا دست یافت و این حاصل رهبری پیامبرگونه امام راحل، پیروی مردم از وی در سایه وحدت و همدلی و ایمان به خدا تحقق یافت.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، سرهنگ پاسدار عباس بایرامی در مراسم یادواره شهدای بخش رانکوه شهرستان املش اظهار داشت: نخبگان نظامی ایران در قبل از انقلاب اجازه کمترین و کوچکترین فعالیت‌های فنی و تحقیقاتی را نداشتند و در صورت اقدام، با برخورد تند و تنبیه مستشاران نظامی آمریکایی روبه‌رو می‌شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عزت و شکوه و جایگاه واقعی خویش در منطقه و دنیا دست یافت و این حاصل رهبری پیامبرگونه امام راحل، پیروی مردم از وی در سایه وحدت و همدلی و ایمان به خدا تحقق یافت.

وی افزود: جز در دوران دفاع مقدس سابقه ندارد که دو ابرقدرت شرق و غرب در کنار یکدیگر ایستاده باشند ولی ملت بزرگ و شجاع ایران اسلامی با دست خالی ولی با روحیه‌ای سرشار از ایمان به خدا و معنویت در دوران دفاع مقدس در برابر دو ابرقدرت شرق و غرب ایستاد.

بایرامی بیان داشت: شهدای ما از بهترین جوانانی بودند که برای دفاع از دین و شرف و ناموس جان خویش را نثار کردند تا دشمن بر این کشور مسلط نشود و همه ما خوب می‌دانیم که تنها راه و بهترین راه مقابله با دشمن ایستادگی با اقتدار است.

وی اظهار داشت: دشمنان ما به موقعیت ایران و منابع سرشار آن به‌خوبی اطلاع دارند ولی دستشان از آن کوتاه شده و از سوی دیگر می‌خواهند بر کشورهای منطقه مسلط شوند و در این زمینه هم ایران اسلامی مانع از تحقق این خواسته‌های پلیدشان شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: تحریم‌های دشمنان مربوط به سال‌های اخیر نیست بلکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌ویژه در دوران دفاع مقدس هم با انواع تحریم‌های دشمن روبه‌رو بودیم ولی مقاومت کردیم و تسلیم خواسته‌ها و زیاده‌خواهی‌های دشمن نشدیم.

بایرامی اذعان داشت: شهدای ما ولایتمدار بودند و راه صد ساله را یک شبه طی کردند و با مطالعه وصیت نامه شهدا که سفارش اکید امام راحل (ره) و رهبرمعظم انقلاب است متوجه می‌شویم که وصیت نامه شهدا خود یک کتاب عرفانی است.

وی افزود: دشمن امروز حمله و هجمه علیه ملت مسلمان ایران را نه از طریق جنگ سخت نظامی بلکه از طریق جنگ نرم فرهنگی آغاز کرده و با بودجه‌های هنگفت و برنامه‌های متعدد از طریق ماهواره و اینترنت و فضای مجازی قصد دارد خانواده‌های ایرانی را متلاشی کند تا جامعه از درون متلاشی شود.

انتهای پیام/