مهرداد جماعتی از فولاد سرخ‌پوش به ارتش سرخ پیوست + تصاویر
مهرداد جماعتی از فولاد سرخ‌پوش به ارتش سرخ پیوست + تصاویر

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود گفت: مهرداد جماعتی مدافع چپ ایذه‌ای سابق فولاد خوزستان با عقد قراردادی یک‌ساله به سپیدرود رشت پیوست.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، رادنی دیدار در گفت و گویی اظهار داشت: مهرداد جماعتی مدافع چپ ایذه‌ای سابق فولاد خوزستان با عقد قراردادی یک‌ساله به سپیدرود رشت پیوست.

وی گفت: این مدافع ۲۷ساله که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی بزرگسالان و امید را در کارنامه دارد بیش از هفت سال برای فولاد خوزستان در لیگ برتر به میدان رفت و بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بسته است و با این تیم به مقام قهرمانی لیگ برتر هم دست یافته است.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت افزود: مهرداد جماعتی که از لیگ نهم در لیگ برتر برای فولاد بازی می‌کرد، سرعت فوق‌العاده‌اش باعث شد تا کمی بعد مجید جلالی او را بهترین دفاع چپ ایران بخواند.

دیدار گفت: جماعتی کم‌کم خود را به مدافع چپ اصلی فولاد تبدیل کرد و با فولاد به لیگ قهرمانان آسیا در لیگ دوازدهم صعود کرد و البته گل قهرمانی این تیم در لیگ سیزدهم را خودش درون دروازه گسترش فولاد وارد کرد و به مرد محبوب سکوها تبدیل شد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: وی نیم‌فصل به‌دلیل اختلافاتی از فولاد جدا شد تا به تراکتورسازی برود اما به‌سبب عدم اجازه ورود این تیم در بازار نقل و انتقالات نتوانست به تراکتور برود.

به گزارش اندیشه گیلان، جماعتی در سپیدرود باید بتواند جای خالی شایان مصلح را که به پرسپولیس تهران رفته پر کند.

انتهای پیام/