میزبانی مقامات ارشد ۳۲ کشور اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه در تیرماه سال جاری پس از ۱۷ سال
میزبانی مقامات ارشد ۳۲ کشور اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه در تیرماه سال جاری پس از ۱۷ سال

مهری گفت: در عرصه بین المللی نیز پس از ۱۷ سال دوری از مجامع بین المللی، میزبانی مقامات ارشد ۳۲ کشور اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه در تیرماه سال جاری توسط شرکت ملی پست محقق و انعقاد تفاهم نامه های چند جانبه و اتخاذ تصمیمات حائز اهمیت به عنوان سند افتخار برای این مجموعه ثبت گردید.

به گزارش سرویس اجتماعی اندیشه گیلان، حسین مهری ضمن تشکرو حمایت های خبرنگاران از مجموعه پست، انتقادات و پیشنهادات اظهار داشت: ۲۳ مرداد ماه ۹۶ مقارن با نخستین سالروز ملی شدن شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس هیات مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران افزود: سالروز ملی شدن شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پس از سال ها سهم این مجموعه را در دنیای ارتباطات ترسیم، حرکت بر مداری روشن را جهت ارائه خدمات پستی به هموطنان فراهم و انگیزه ای مضاعف را در مسیر خدمت رسانی ایجاد نموده است.
مهری خاطرنشان کرد: ورود قریب الوقوع اپراتورهای جدید پستی و لزوم تدوین قوانین حاکمیتی و فراهم سازی مقدمات اجرایی شدن ،همکاری ها در زمینه ارائه خدمات پستی، تغییر رویکرد شرکت ملی پست از خدمات سنتی به الکترونیکی بر اساس نیازهای روز جامعه و فناوری های موجود و اهتمام ویژه به توسعه سرویس هایی نظیر امانت، تجارت الکترونیک، پست لجستیک، پستمن بر اساس رویکرد جهانی است.
مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران پروژه های ملی و حائز اهمیت از جمله مدیریت نشانی مکان محور و استعلامات میان دستگاهی GNAF و سیماک را در راستای تحقق اهداف و برنامه های توسعه ای بر محور اصول اقتصاد مقاومتی را از جمله رویکردهای جدید نام برد و افزود: در عرصه بین المللی نیز پس از ۱۷ سال دوری از مجامع بین المللی، میزبانی مقامات ارشد ۳۲ کشور اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه در تیرماه سال جاری توسط شرکت ملی پست محقق و انعقاد تفاهم نامه های چند جانبه و اتخاذ تصمیمات حائز اهمیت به عنوان سند افتخار برای این مجموعه ثبت گردید.
معاون وزیر در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در ادامه آماری را از ترافیک و درآمد چهارماهه شبکه پستی بیان کرد و خاطرنشان کرد: ۳۲درصد رشد نسبت به مدت مشابه قبل داشته ایم .

به گزارش اندیشه گیلان، حسین مهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار از تلاشگران عرصه رسانه و اطلاع رسانی کشور تجلیل کرده بود.

در متن این پیام آمده است:

جان نباشد جز خبر در آزمون                        هرکه را افزون خبر،جانش فزون

دنیای امروز پر از رخدادهای غیر منتظره و متفاوت با مخاطبان خاص و آگاه است که نیاز به دریافت سریع و صحیح اطلاعات دارند و حلقه اتصال این دو، کسی است که با جسارت و حضور به موقع در جریان های روزمره، پاسخ مناسبی برای ذهن های جستجوگر فراهم می نماید.

از همین روست که حرفه خبرنگاری، علاوه بر جسارت، به انگیزه، صداقت و ذهن هوشیار نیاز داشته و بر سایر مشاغل از این حیث برتری دارد. جسارتی که خبرنگاران شجاع و باغیرت را در ۸ سال دفاع مقدس به میان آتش و خون می کشاند تا مردم کشورمان را در جریان رشادت ها و از خودگذشتگی رزمندگان مان قرار دهند.

خبرنگاران با ثبت رویدادهای اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و ارسال گزارش های متقن و مستند، در آگاهی بخشی به جامعه و در جریان قرار دادن مسئولان کشور نقش موثری داشته و پیگیری برای رفع معضلات را از جمله مسئولیت های اجتماعی خود می دانند که همین احساس وظیفه است که بر اعتبار آنها در جامعه می افزاید.

اینجانب به عنوان عضوی از مدیران اجرائی کشور ضمن قدردانی از انعکاس اخبار حوزه پست و ارتباطات، ۱۷ مرداد روز ” خبرنگار ” راکه با پرواز یاران عاشق این عرصه نیز مصادف است به شما حافظان خرد و آگاهی تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای خود و همه خادمان کشور توفیق خدمت به ملت شریف و بزرگوار ایران را خواهانم.

                حسین مهری

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل

انتهای پیام/