نتایج شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت فردا اعلام می‌شود
نتایج شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت فردا اعلام می‌شود

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه در حال حاضر شمارش صندوق‌های اخذ رای انتخابات شوراها در ۱۳۵ شعبه رشت به اتمام رسیده است گفت: نتایج شمارش آرای شهر رشت فردا اعلام می‌شود.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، محمد احمدی‌پور عصر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه مشارکت پرشور مردم در انتخابات، یک حماسه بزرگ و ملی برای تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می‌شود اظهار داشت: باید قدردان تمامی دست اندرکاران این حماسه عظیم در کشور بود.

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه انتخابات دوازهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی به بهترین نحو ممکن در گیلان برگزار شد افزود: با توجه به اینکه شمارش آرا اول باید از صندوق‌های اخذ رای ریاست جمهوری انجام می‌شد، این اقدام به درستی در استان انجام شد.

احمدی‌پور با تاکید بر اینکه شمارش آرای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲ هزار و ۱۷۶ روستای گیلان انجام شد تصریح کرد: ۶ هزار و ۶۹۹ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان گیلان انتخاب شدند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات شوراهای اسلامی در ۵۲ شهر استان گیلان برگزار شد و از تعداد مذکور در ۵۱ شهر شمارش آرا به اتمام رسیده است خاطرنشان کرد: ۲۶۰ داوطلب شوراهای اسلامی شهر در ۵۱ شهر مذکور منتخب مردم گیلان شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه شهر رشت ۳۱۵ کاندیدای شورای شهر و ۲۵۲ شعبه اخذ رای داشت تاکید کرد: شمارش  آرای صندوق‌های اخذ رای شهر رشت همچنان ادامه دارد و در حال حاضر شمارش صندوق‌های اخذ رای ۱۳۵ شعبه به اتمام رسیده است.

احمدی‌پور با تاکید بر اینکه در تلاش هستیم تا فردا شمارش آرای تمامی صندوق‌های شعبات شهر رشت به اتمام برسد اظهار داشت: امید است با اقدامات همه جانبه در این راستا، نتایج قطعی انتخابات شورای اسلامی شهر رشت تا فردا اعلام شود.

انتهای پیام/