نتیحه نهایی تایید صلاحیت شدگان شوراها ۱۷ اردیبهشت اعلام می‌شود
نتیحه نهایی تایید صلاحیت شدگان شوراها ۱۷ اردیبهشت اعلام می‌شود

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان گیلان با بیان اینکه بیش از ۱۵ هزار و ۱۰۷ نفر داوطلب شوراهای اسلامی شهر و روستا استان گیلان تاکنون تایید صلاحیت شدند گفت: نتیحه نهایی ۱۷ اردیبهشت اعلام می‌شود.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، سید کاظم دلخوش  صبح امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه فهرست اسامی کاندیدای تایید صلاحیت شده شوراهای اسلامی شهر و روستای استان گیلان اعلام شد اظهار داشت: نتیحه نهایی تایید صلاحیت شدگان ۱۷ اردیبهشت اعلام می‌شود.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی  استان گیلان با بیان اینکه بیش از ۱۵ هزار و ۱۰۷ نفر داوطلب تاکنون تایید صلاحیت شدند افزود: داوطلبان رد صلاحیت شده به دو دلیل ناقص بودن مدارک و عدم تایید از سوی مراجع مختلف چهارگانه رد صلاحیت شدند.

دلخوش با تاکید بر اینکه داوطلبان رد صلاحیت شده می‌توانند به نتیجه مذکور شکایت کنند تصریح کرد: داوطلبان رد صلاحیت شده شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان ۴ روز برای ارائه شکایت به نتیجه مذکور فرصت دارند.

وی با اشاره بر اینکه هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان ۱۰ روز فرصت رسیدگی به شکایات را دارد خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود از مراجعات بی‌مورد به مراکز انتخابات در استان پرهیز شود.

دلخوش با بیان اینکه داوطلبان رد صلاحیت شده شکایات خود را به هیئت عالی نظارت استان گیلان ارسال کنند افزود: واحدهای مقرر از سوی هیئت عالی نظارت به شکایات مذکور رسیدگی کرده و نتیجه نهایی ۱۷ اردیبهشت اعلام می‌شود.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان، مهلت تبلیغات کاندیداها را ۷ روز اعلام کرد و گفت: در بخش شهری ۴.۸ درصد داوطلبان و در حوزه روستایی ۲.۶ درصد داوطلبان رد صلاحیت شدند.

انتهای پیام/