نظرمحمدی: یکی از دلایلی که بازی را واگذار کردیم، قوای بدنی بازیکنان بود/ بازیکنان را جریمه می‌کنیم
نظرمحمدی: یکی از دلایلی که بازی را واگذار کردیم، قوای بدنی بازیکنان بود/ بازیکنان را جریمه می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت معتقد است چون تیمش به لحاظ قوای بدنی ضعیف بود باعث شد در وقت‌های اضافه بازی را به ملوان واگذار کند.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، علی نظرمحمدی پس از شکست ۳ بر یک سپیدرود مقابل ملوان بندرانزلی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: در این مسابقه ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در ۲۵ دقیقه اول اگر از موقعیت‌ها خوب استفاده کرده بودیم، می‌توانستیم گل بزنیم. حسین ابراهیمی شوت خیلی خوبی زد که می‌توانست تبدیل به گل شود، اما در دقیقه ۳۲ روی یک ضربه ایستگاهی غافلگیرانه گل خوردیم.

وی افزود: برای نیمه دوم سعی کردیم شرایط را تغییر بدهیم که در رختکن با بازیکنان صحبت کردیم. سیستم بازی را هم تغییر دادیم و با سیستم ۲-۴-۴ به میدان آمدیم و با تغییراتی که دادیم، در نهایت توانستیم به گل مساوی برسیم. به نظرم یکی از دلایلی که باعث شد ما در وقت‌های اضافه بازی را واگذار کنیم، قوای بدنی بازیکنان بود که در وقت‌های اضافه کم آوردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود خاطرنشان کرد: یکی از تعویض‌های ما خوب جواب نداد و عملکرد مطلوبی در زمین نداشتیم. از همه تماشاگران سپیدرود بابت این شکست عذرخواهی می‌کنم. مانند تمام بازی‌ها مقصر این باخت من هستم و به شدت از سوی کادر فنی و بازیکنان تیمم از مردم عذرمی‌خواهم. مطمئن باشند بازیکنانی که در این دیدار خوب ظاهر نشدند را جریمه نقدی می‌کنم و با مدیریت باشگاه هم صحبت خواهم کرد تا ۵ درصد از قرارداد همه بازیکنان تیم را کم کند تا بفهمند بازی‌هایی که برای مردم از حساسیت بالایی برخوردار است، بسیار مهم است. البته در دو روز گذشته در مسابقات جام حذفی اتفاقاتی افتاد که این جام را تبدیل به جام شگفتی‌ها کرد. زندگی برای سپیدرود ادامه دارد و ما باید به فکر بازی‌های لیگ برتری خودمان باشیم. روز پنجشنبه یک بازی بسیار حساس مقابل صنعت نفت داریم و باید با سه امتیاز از آن بازی خارج شویم.

نظرمحمدی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اعتراض برخی از هواداران تیم سپیدرود تصریح کرد: شما اگر هواداران سپیدرود را مختص به ۳۰۰ الی ۴۰۰ نفر می‌بینید من اینطور نمی‌بینم. مطمئن باشید اگر یک روز به این باور برسم که مشکل تیم من هستم و به بن‌بست تاکتیکی رسیده‌ام قطعاً کنار خواهم رفت. به همه ثابت کرده‌ام همیشه با تمام توانم کار کرده‌ام، اما فکر نمی‌کنم خیلی انصاف باشد یک مربی را به خاطر یک شکست اینطور توبیخ کنند. بازهم می‌گویم همیشه حق با هواداران است همانطور که در زمان پیروزی و صعود به لیگ برتر مربی بهترین شخص می‌شود، در زمان شکست هم عصبانی هستند و شعارهایی می‌دهند. این هواداران همه سرمایه تیم ما هستند، اما باید صبور باشند. می‌دانم این بازی برای آنها خیلی مهم بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پس از این باخت دوباره تیم سپیدرود وارد بحران می‌شود گفت: سپیدرود سه باخت متوالی در لیگ برتر را تجربه کرد، اما وارد بحران نشد. این بازی هم در جام حذفی بود یا باید پیروز می‌شدیم و یا شکست می‌خوردیم. فکر نمی‌کنم وارد بحران شویم مگر اینکه حواشی از بیرون به تیم لطمه بزند.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود درباره اینکه به نظرش مشکل فوتبال استان گیلان چه چیزی است اظهار داشت: تمام مشکل فوتبال گیلان مسائل مالی است. اگر این مشکلات مالی وجود نداشت اکنون داماش هم لیگ برتری بود. ما منابع انسانی کم نداریم، اما مشکلات مالی فراوانی داریم.

نظرمحمدی در خصوص تیم ملوان نیز خاطرنشان کرد: ملوان بازی هوشمندانه‌ای انجام داد و در لحظات ابتدایی بازی دفاع لایه به لایه‌ای در زمین خودش انجام داد. بعد از به ثمر رسیدن گل ملوان ما تمام تغییراتی که باید انجام می‌دادیم تا به گل برسیم را صورت دادیم و در نهایت به گل مساوی هم رسیدیم، اما در وقت‌های اضافه بازیکنان ما به لحاظ فیزیکی کاملاً تخلیه شدند.

وی درباره اینکه غلامرضا رضایی پس از ورود به زمین عملکرد موفقی نداشته عنوان کرد: بازیکن را کادر فنی تعویض می‌کند و مقصر این تعویض من هستم. بله قبول دارم او عملکرد خوبی نداشت و اشتباه از من بود.

انتهای پیام/تسنیم