نمایش شهرک موشکی سپاه دشمنان را از اهداف شومشان منصرف کرد
نمایش شهرک موشکی سپاه دشمنان را از اهداف شومشان منصرف کرد

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه استقامت و پایداری مردم در برابر دشمنان، نظام را بیمه می‌کند گفت: رونمایی از شهرک موشکی در ایران سبب شد تا دشمنان از اهداف شومی که در سر داشتند عقب نشینی کنند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، سردار اصغر شکراللهی در مراسم گرامیداشت سالروز سوم خرداد در مسجد ولیعصر بالامحله این شهرستان اظهار داشت: دفاع مقدس در طول هشت سال جنگ تحمیلی شاهد اتفاقات مهمی بود که یکی از آن‌ها عملیات آزادسازی خرمشهر بود معروف به بیت المقدس بود.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به جمله تاریخی امام خمینی (ره) که “خرمشهر را خدا آزاد کرد” ابراز داشت: یکی از درخشان‌ترین عملیات‌های جنگ تحمیلی، آزادسازی خرمشهر بود.

سردار شکراللهی با بیان اینکه نخستین برگ زرین در آن دوران، مقاومت جانانه جوانان غیور خرمشهری بود که با جانشان از شهرشان دفاع کردند افزود: مهمترین برگ زرین غیرت مردان و شهدای کشورمان است که در عملیات بیت المقدس در ۲۴ روز شهر خرمشهر را آزاد کردند.

وی با اشاره به اینکه عراقی‌ها به مستشاران نظامی انگلیسی و فرانسوی در زمان اشغال خرمشهر گفته بودند که ایران هرگز نمی‌تواند این شهر را دوباره پس بگیرد گفت: بدانید که ما نه فقط برای خاک بلکه برای خدا، جوانان خود را تقدیم اسلام و این انقلاب کردیم.

سردار شکراللهی در ارتباط با درس‌های مهم دیگری که از دفاع مقدس گرفته‌ایم گفت: دشمن در تاریخ انقلاب اسلامی تلاش بسیاری برای ضربه زدن به این انقلاب کرده است و همواره نیز این دشمنی‌ها و خباثت‌ها ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اگر دیروز کشور در دفاع مقدس با جنگ سخت دشمنان مواجه بود امروز نیز با جنگ اقتصادی، امنیتی دشمنان مواجه هستیم تصریح کرد: آن‌ها می‌خواهند اطراف کشور ایران را نا امن کرده و این نا امنی را به داخل کشور بکشانند.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جهت بازدارندگی قدرت دفاعی اظهار داشت: بدانید در این صورت نه یک شهرک موشکی بلکه به آن‌ها شهرک‌های موشکی دیگر را نشان خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه شهرک‌های موشکی به گونه ای در انتخابات ریاست جمهوری نشان داده شد که انگار ما می‌خواستیم دشمن را در جهات مختلف اقتصادی بترسانیم افزود: به آن افراد می‌گویم بروید تاریخچه نشان دادن شهرک موشکی را نگاهی بیندازند.

سردار شکراللهی خاطرنشان کرد: زمانی سپاه پاسداران و هوا فضای سپاه شهرک موشکی را به نمایش گذاشت که وزیر جنگ رژیم صهیونستی ۳ روز قبل از آن ما را تهدید کرد که پایگاه‌های نظامی ما را مورد اصابت قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه نشان دادن شهرک موشکی در ایران سبب شد تا دشمنان از اهداف شومی که در سر داشتند عقب نشینی کنند افزود: در طول تاریخ ایران هرگاه ما از جهات نظامی قوی شده و ملت ما در خط مقدم بودند یک وجب از خاک ایران را از دست ندادیم.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه استقامت و پایداری مردم در برابر دشمنان، نظام را بیمه خواهد کرد گفت: کشوری که در مقابل دشمنان، استقامت و پایداری داشته باشد در همه عرصه‌ها پیروز است.

وی با اشاره به اینکه ما با الگوی پایداری در دوران دفاع مقدس ثابت کردیم که می‌توانیم در مقابل همه مشکلات ایستادگی کرده و به پیشرفت دست یابیم افزود: امروزه ما باید از همان الگوها استفاده کرده و بر همه مشکلات و تحریم‌ها غلبه کنیم و در مسیری که رهبر معظم انقلاب تعیین می‌کنند با جانفشانی، سربلندی ایران اسلامی را رقم بزنیم.

انتهای پیام/