نگاهی به جشن پیروزی روحانی در استان گیلان/ شادی حرام نیست اما نه با پول بیت المال!
نگاهی به جشن پیروزی روحانی در استان گیلان/ شادی حرام نیست اما نه با پول بیت المال!

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با همه فراز و فرودهایش به پایان رسید و حسن روحانی توانست بار دیگر بر مسند ریاست جمهوری تکیه زند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، به نقل از ” دیارباران “، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با همه فراز و فرودهایش به پایان رسید و حسن روحانی توانست بار دیگر بر مسند ریاست جمهوری تکیه زند.

به تبع هر پیروزی شادی هوادارن و حامیان کاندیدای پیروز را در پی خواهد داشت که در استان گیلان نیز هواداران حسن روحانی با اعلام پیروزی وی در خیابان ها و میادین حضور یافتند و به شادی و سرور پرداختند اما دراین بین تدارک جشن طلوع صبح امید برای حامیان و هواداران کاندیدای پیروز با برنامه های ویژه از جمله خوانندگی شهرام ناظری و آتش بازی و نورافشانی در ورزشگاه عضدی رشت قابل تأمل است.

سؤالی که ذهن نویسنده را درگیر کرده است این است که آیا این جشن از هزینه شخصی کاندیدای پیروز تدارک دیده شده است یا خیر؟!

اگر به فرض پیروز شدن کاندیدای دیگر همین مدعیان اخلاق مداری مدعی نمی شدند که این هزینه های گزاف از کجا تأمین می شود؟!

آیا صرف بیت المال که باید در امور عام المنفعه صرف شود برای جشن و شادی کسانی که متعلق به حزب و طیف خاصی هستند جایز است؟!

آیا بهتر نبود به جای برگزاری میتینگ و جشن انتخاباتی اختصاصی برای کاندیدای پیروز از طرفداران همه کاندیدا ها دعوت می شد تا در این مراسم حضور یابند تا نقطه قوتی باشد برای انسجام و اتحاد همه مردم؟

شادی و سربلندی جوانان ما نه تنها حرام نیست بلکه آروزی ماست آنچه حرام است استفاده از بیت المال که امانتی نزد دولت هاست در امورات و منافع حزبی است.

انتهای پیام/