نیروهای مسلح با پشتوانه مردم و اطاعت از رهبری از دشمن هیچ هراسی ندارند
نیروهای مسلح با پشتوانه مردم و اطاعت از رهبری از دشمن هیچ هراسی ندارند

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش گفت: تا زمانی که نیروهای مسلح از پشتوانه مردم برخوردارند و مطیع امر رهبر انقلاب هستند، هیچکس نمی‌تواند به ایران خدشه‌ای وارد کند.

به گزارش اندیشه گیلان، امیر دریادار احمدرضا باقری صبح امروز در دیدار با فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار داشت: مدتی است یاوه‌گویی‌ها علیه ایران زیاد شده و از برخی عناوین کذایی علیه سپاه استفاده می‌شود.

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دشمنان از سپاه ضربه‌های زیادی خورده‌اند و به‌همین دلیل محور بحث آن‌ها سپاه است خاطرنشان کرد: برای پاسخگویی به یاوه گویی‌های دشمنان، وحدت بین نیروهای مسلح و مردم عزیزمان افزایش یابد.

امیر باقری با اشاره به اینکه به شکل‌های مختلف علیه نیروهای مسلح و به‌ویژه سپاه هجمه صورت گرفته است بیان داشت: هدف دشمنان برهم زدن وحدت بین مسئولان و نیروهای مسلح است و رسانه‌هایی که مطالب کذب علیه مسئولان منتشر می‌کنند در راستای هدف دشمنان حرکت می‌کنند.

وی با اعلام اینکه نیروهای مسلح دست در دست هم حافظ انقلاب هستند عنوان کرد: تا زمانی که نیروهای مسلح از پشتوانه مردم برخوردارند و مطیع امر رهبر هستند هیچکس نمی‌تواند به ایران خدشه‌ای وارد کند.

فرمانده مرکز آموزش‌های تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا نیز در این نشست با اشاره به اینکه ایران سالهاست که مورد هجمه دشمن بوده است اظهار داشت: سپاه بیرون آمده از دل مردم و از آحاد جامعه است.

امیر دریادار احمدرضا شهیدی با بیان اینکه دشمنان می‌‌خواهند بین سپاه و مردم شکاف ایجاد کنند عنوان کرد: مردم و مسئولان ایران در اماکن مختلف کشور و در سراسر استان گیلان حرف‌های رئیس جمهور آمریکا را محکوم کردند.

فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا با اشاره به اینکه رسانه‌های غربی مسائلی را برای لطمه زدن به نظام مطرح می‌کنند که وجود ندارد و صحیح نیست اظهار داشت: روز به روز بر اقتدار سپاه افزوده می‌شود.

انتهای پیام/