هدف دشمنان نظام مقدس اسلامی، نفی حکومت دینی و حکومت اسلام است/هدف اصلی دشمنان در فتنه ۸۸ ضربه‌زدن به جایگاه اسلام و ولایت‌فقیه بود
هدف دشمنان نظام مقدس اسلامی، نفی حکومت دینی و حکومت اسلام است/هدف اصلی دشمنان در فتنه ۸۸ ضربه‌زدن به جایگاه اسلام و ولایت‌فقیه بود

عضو مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه با اشاره به اهداف دشمنان خارجی و داخلی جمهوری اسلامی ایران گفت: هدف هر دو گروه از دشمنان نظام مقدس اسلامی، نفی حکومت دینی و حکومت اسلام است و به کمتر از این نیز راضی نیستد.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‎گیلان، سردار‌ علی‌‌اکبر علیزاده در مراسم سالگرد شهید مدافع حرم حبیب روحی ضمن توصیف جایگاه مومنان اظهار داشت: هر انسانی با گفتن شهادتین مسلمان می‌شود اما نمی‌تواند به جایگاه ایمان آورندگان برسد.

عضو مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه ابراز داشت: شهدا، سرآمدترین و برترین افراد در میان مومنان هستند.

علیزاده با اعلام اینکه شهدا در روز قیامت وارد بهشت می‌شوند خاطرنشان کرد: در روایت آمده است زمانی که به شهدا اعلام می‌کنند وارد بهشت شوید، این کار را نمی‌کنند تا زمانی که ۷۰ هزار نفر را شفاعت کنند.

وی با تاکید بر اینکه خداوند جایگاه ویژه‌ای برای شهدا در بهشت در نظر گرفته است اظهار داشت: خداوند در روز قیامت باب “جهاد” را برای ورود مخصوص شهدا به جنت اعلاء باز می‌کند.

عضو مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه با تاکید بر اینکه در میان نسل‌های آینده و پس از مرگمان دیگر نام و نشانی از ما باقی نمی‌ماند عنوان داشت: تنها شهدا هستند که نامشان در تمام دوران‌ها زنده و ماندگار است.

وی با اعلام اینکه به فرموده امام (ره) خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت ‌هستند گفت: متاسفانه در یادواره‌های شهدا به‌ندرت از پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدت یاد می‌شود در صورتی که اینان بودند که زمینه را برای طی کردن مسیر سعادت شهدا فراهم کردند.

عضو مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه با تاکید بر اینکه امنیت امروز کشور مدیون خون شهدا و دعای خانواده آنان است خاطرنشان کرد: خداوند خودش جایگزین شهید در میان خانواده او است.

علیزاده با تاکید بر لزوم حفظ احترام خانواده شهدا توسط مسئولان اظهار داشت: باید آفرین گفت بر مسئولی که احترام خانواده شهدا را حفظ می‌کند و با دیدن خانواده‌های شهدا از پشت میزش بلند می‌شود.

وی با بیان اینکه عظمت شهدا به فدا شدن جانشان در راه حفظ اسلام است عنوان کرد: حفظ اسلام زمانی محقق می‌شود که رهبر اسلام حفظ شود و تمام شهدا در وصایای خود بر حفظ و دفاع از جایگاه رهبری تاکید کردند.

عضو مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه با اعلام اینکه امروز بسیاری از بزرگان جهان، امام خامنه‌ای را رهبر جهان اسلام می‌دانند گفت: بزرگانی مانند سیدحسن نصرالله و سردار سلیمانی خود را سرباز امام خامنه‌ای معرفی می‌کنند.

علیزاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در تشریح خطراتی که نظام اسلامی را تهدید می‌کند افزود: مقام معظم رهبری نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمنان را از طریق منافقان داخلی، خطر برای جمهوری اسلامی معرفی می‌کنند.

وی ضمن ناکارآمد خواندن تهدیدات آمریکا علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: امام خامنه‌ای آمریکا را تهدید معرفی نمی‌کنند زیرا آمریکا در حد حمله به ایران نیست.

عضو مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه با اشاره به اهداف دشمنان خارجی و داخلی جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: هدف هر دو گروه از دشمنان نظام مقدس اسلامی، نفی حکومت دینی و حکومت اسلام است و به کمتر از این نیز راضی نیستد.

علیزاده با اشاره به فتنه‌های ایجاد شده در ماجرای کوی دانشگاه و انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ خاطرنشان کرد: در فتنه سال ۸۸ مشخص شد که هدف اصلی دشمنان ضربه‌زدن به جایگاه اسلام و ولایت‌فقیه است.

وی با اشاره به ویژگی‌های افراد نفوذی در داخل کشور از زبان مقام معظم رهبری گفت: دشمنان داخلی تلاش می‌کنند تا آمریکا را بزک کرده و او را به‌عنوان دوست و خیرخواه ملت ایران معرفی کنند.

عضو مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه با بیان اینکه تحریف سخنان و راه امام راحل از دیگر ویژگی‌های دشمنان نفوذی است افزود: این افراد جایگاه ولایت‌فقیه را جایگاهی تشریفاتی می‌دانند و فقط در کلام از آن حمایت می‌کنند.

علیزاده با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در تحقق فرمان “جهاد کبیر” عنوان داشت: مهم‌ترین وظیفه انقلابیون در تحقق این امر، شناساندن و تبیین باورهای اصیل اسلامی و انقلابی به مردم و جهانیان است‌.

انتهای پیام/