هزینه ۲.۵ میلیارد تومانی در انتخابات شورای شهر رشت چه توجیهی دارد؟/ عضو شورا پاسخگوی دکور ۳۰۰ میلیونی شهرداری در خانه‌اش باشد
هزینه ۲.۵ میلیارد تومانی در انتخابات شورای شهر رشت چه توجیهی دارد؟/ عضو شورا پاسخگوی دکور ۳۰۰ میلیونی شهرداری در خانه‌اش باشد

کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه هزینه ۲.۵ میلیارد تومانی در انتخابات شورای شهر رشت چه توجیهی دارد، گفت: عضو خانم شورا باید پاسخگوی دکورسازی ۳۰۰ میلیونی شهرداری در خانه‌اش باشد.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، سولماز بروجردی در جشن بزرگ نیمه شعبان در مسکن مهر رشت با اشاره به اینکه مشکلات و شرایط شهر رشت بر هیچ کس پوشیده نیست اظهار داشت: یکی از نکات مهم در مورد رشت عدم مشارکت پذیری و عملکرد منفعل ما نسبت به امور خود است.
وی با بیان اینکه طی چهارسال گذشته شهر رشت درگیر مسائل و مشکلات مدیریتی بوده است تاکید کرد: در شورای چهارم مسئولان شهر رشت به جان هم افتاده بودند و نتیجه این درگیری‌ها، آسیب به شهروندان رشتی بود.
بروجردی با اشاره به آقایان و خانم‌هایی که در شورای چهارم هستند گفت: با وجود این همه شایعه که پشت سر شما وجود دارد، چرا پاسخ نمی‌دهید و شفاف سازی نمی‌کنید؟
کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت با تاکید براینکه یکی از اعضای شورای شهر رشت  باید پاسخگوی دکورسازی ۳۰۰ میلیونی توسط پیمانکار شهرداری در منزلش باشد خاطرنشان کرد: چرا این شخص به خود زحمت پاسخگویی نمی دهد؟
وی تصریح کرد: چنانچه شهردار اقداماتی انجام داده که شایسته استیضاح است باید ایشان استیضاح شود و اگر دلایل غیر منطقی و غیر مستند بوده و فقط خواستند خود را مطرح کنند، اولا چرا با آبروی شهردار بازی کردید، دوما چرا مردم را بازی داده‌اید؟
بروجردی به وضعیت چاله‌های آسفالت خیابان‌های شهر رشت اشاره ای کرد و افزود: مردم شریف، ولایتمدار، انقلابی و شهیدپرور رشت توجه داشته باشند که چه افرادی به شورای شهر راه پیدا می کنند.

وی با تاکید براینکهاعضای شورای شهر باید به فکر مشکلات مردم و شهر باشد تصریح کرد: هزینه ۲.۵ میلیارد تومانی در انتخابات شورای شهر رشت چه توجیهی دارد؟
وی با اشاره به اینکه هر شهروند رشتی ۱۱ رای دارد، تاکید کرد: قدر آراء خود را بدانید و شهر خود را برای ۴ سال آینده به امان خدا رها نکنید.
بروجردی با تاکید بر اینکه شهر رشت هیچ چیزی از لاهیجان یا بندرانزلی کم ندارد تصریح کرد:رشت دارای پتانسیل طبیعی، گردشگری و مذهبی است و باید دست به دست هم بدهیم و آینده درخشانی برای رشت رقم بزنیم.

انتهای پیام/