همایش مردمی حامیان سید ابراهیم رئیسی در رشت برگزار شد+تصاویر
همایش مردمی حامیان سید ابراهیم رئیسی در رشت برگزار شد+تصاویر

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، همایش مردمی ائتلاف حامیان حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و محمد باقر قالیباف در پیاده‌راه فرهنگی رشت با حضور خیل جمعیت مشتاق برگزار شد. در این همایش مردمی شعارهای  “شعار هر ایرانی خداحافظ روحانی”، “سلام بر رئیسی، درود بر قالیباف” در میدان شهرداری رشت طنین‌انداز شد. فعالیت خودجوش جوانان حق […]

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، همایش مردمی ائتلاف حامیان حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و محمد باقر قالیباف در پیاده‌راه فرهنگی رشت با حضور خیل جمعیت مشتاق برگزار شد.

در این همایش مردمی شعارهای  “شعار هر ایرانی خداحافظ روحانی”، “سلام بر رئیسی، درود بر قالیباف” در میدان شهرداری رشت طنین‌انداز شد.

فعالیت خودجوش جوانان حق باور و حق مدار که در خیل جمعیت با هزینه شخصی به مردم گل سرخ تقدیم می‌کردند چشمگیر بود چرا که آن‌ها با پای دل آمده بودند.

پلاکاردها و شعارهای مردمی حاکی از این بود که باور تازه‌ای از “دولت کار و کرامت” دست یافته‌اند و تاب ادامه وضع موجود را ندارند.

شوق جوانان برای معرفی کاندیدای محبوب خود به مردم  در چهره شان موج می‌زد؛ گویی می‌خواستند تا ساعت‌ها برایت از دردهای چهارساله خود و کشور بگویند.

بگویند که دولت یازدهم با وعده‌های ۱۰۰ روزه و اشتغال ۴ میلیونی رای آورد اما اکنون که شعارهایش را انکار می‌کند چرا باید به او رای داد؟

بگویند دولتی که در برجام ، نقد داده و نسیه گرفته و نمی‌تواند آن نسیه را هم نقد کند، نمی‌تواند از حقوق ملت در برابر دشمنان حفاظت کند.

مردم امروز در رشت این پیامم را دادند که “با روحانی  فقط تا ۲۹ اردیبهشت می‌مانیم”.

انتهای پیام/