همایش پیاده‌روی خانوادگی در رشت برگزار می‌شود
همایش پیاده‌روی خانوادگی در رشت برگزار می‌شود

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی همزمان با سالروز ولادت امام رضا (ع) در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، مریم بخشی ظهر امروز در نشست خبری با اشاره به رسالت‌های اداره ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: توسعه ورزش همگانی یکی از وظایف اداره‌کل ورزش و جوانان استان گیلان است.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان گیلان اعلام داشت: باید تلاش کرد تا ورزش همگانی به‌عنوان بخشی از سبد نیاز خانواده‌ها معرفی شود تا شاهد افزایش نشاط در محیط خانواده به‌ویژه در میان مادران خانواده‌ها باشیم.

وی با اعلام برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در سالروز ولادت امام رضا‌(ع) گفت: این همایش روز جمعه ۱۳ مرداد با هدف معرفی فرهنگ اصیل گیلان و ایجاد سلامت و نشاط در خانواده‌ها برگزار می‌شود و رسانه ملی این همایش را به‌صورت زنده پوشش می‌دهد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان گیلان خاطرنشان کرد: همایش پیاده‌روی خانوادگی ساعت ۷:۳۰ صبح روز جمعه از مقابل ورزشگاه عضدی رشت آغاز و بعد از طی مسافت ۳ کیلومتری در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت به پایان می‌رسد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان افزود: برای برگزاری این همایش ۷۵ میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است که بخشی از آن صرف هزینه اهدای جوایزی مانند خودرو پراید و دوچرخه به خانواده‌های شرکت کننده در این همایش می‌شود.

انتهای پیام/