هیئت‌های مذهبی نقش مهمی در گسترش فرهنگ اسلامی ایفا می‌کنند
هیئت‌های مذهبی نقش مهمی در گسترش فرهنگ اسلامی ایفا می‌کنند

عضوشورای اسلامی شهر رشت با انتقاد از عملکرد شورای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در مورد عدم چاپ بنر برای هیئت‌های مذهبی در مناسبت‌های خاص گفت: هیئت‌های مذهبی نقش مهمی در گسترش فرهنگ اسلامی ایفا می‌کنند.

به گزارش اندیشه گیلان، محمدحسین واثق کارگرنیا صبح امروز در جمع خبرنگاران در رشت از عملکرد شورای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در مورد عدم چاپ بنر برای هیئت‌های مذهبی در مناسبت‌های خاص به‌ شدت انتقاد کرد.

وی با اشاره به اینکه هیئت‌های مذهبی نقش مهمی در گسترش فرهنگ اسلامی ایفا می‌کنند گفت: مطابق دستورالعمل قبلی سازمان فرهنگی ورزشی، بنرهایی با ابعاد مشخص برای هیئت‌های مذهبی رشت در ایامی خاص به‌طور رایگان چاپ می‌شد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ابراز داشت: اخیراً شورای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در جلسه‌ای این مصوبه را لغو و چاپ بنر را برای هیئت‌های مذهبی ممنوع کرد.

واثق کارگرنیا اظهار داشت: متاسفانه در اساسنامه جدید سازمان‌ها به‌گونه‌ای افراد چیدمان شده‌اند که هیچ گونه جایگاهی برای اعضای شورای شهر در نظر گرفته نشده و شهردار رشت همه امور را برعهده دارد.

وی با بیان اینکه باید به فکر تقویت هیئت‌های مذهبی باشیم خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمنان تمام قدرت خود را برای از بین بردن نام اسلام به‌کار گرفته اند نباید از چنین کمک‌هایی به هیئت‌های مذهبی دریغ کرد.

عضوشورای اسلامی شهر رشت خواستارپیگیری این موضوع و مساعدت  با هیئت‌های مذهبی شهر رشت شد.

انتهای پیام/