هیچ شخصی نمی‌تواند به تنهایی در مورد سپیدرود تصمیم بگیرد/هدف تمامی افراد کمک به باشگاه سپیدرود است
هیچ شخصی نمی‌تواند به تنهایی در مورد سپیدرود تصمیم بگیرد/هدف تمامی افراد کمک به باشگاه سپیدرود است

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه هماهنگی کاملی بین اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان گیلان درمورد انتقال باشگاه سپیدرود وجود دارد گفت: هیچ شخصی نمی‌تواند به تنهایی در مورد سپیدرود تصمیم بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، مسعود رهنما در گفت‌وگویی با بیان اینکه باشگاه سپیدرود با ۲ میلیارد کمک دولتی و کمک‌های آورده شده توسط علی نظرمحمدی راهی مسابقات شد اظهار داشت: ما توان کمک‌های مالی به باشگاه سپیدرود را نداشتیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه کیومرث بیات به‌ عنوان متقاضی خرید باشگاه سپیدرود به‌دنبال خرید این باشگاه بود عنوان داشت: تعهدات مالک جدید به‌صورت پلکانی است.

رهنما با بیان اینکه مالکیت به مالک جدید باشگاه سپیدرود به شرط برآورده کردن تعهدات مالی منعقد شده در قرارداد در حال واگذاری است افزود: در صورت برآورده شدن تعهدات واگذاری، باشگاه به صورت پلکانی به بیات واگذار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه سه شرط عدم تغییر نام باشگاه، عدم انتقال به استان دیگر و عدم انتقال به شخص دیگر با تایید اداره کل ورزش و جوانان از شروط قرارداد هستند گفت: بخشی از تعهدات توسط بیات انجام پذیرفته است.

رهنما با اشاره به اینکه هماهنگی کاملی بین اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان گیلان درمورد انتقال باشگاه سپیدرود وجود دارد اظهار داشت: هیچ شخصی نمی‌تواند به تنهایی در مورد سپیدرود تصمیم بگیرد.

وی با بیان اینکه سپیدرود متعلق به تمامی مردم استان گیلان است اظهار داشت: در حرکت رو به جلوی باشگاه سپیدرود و احقاق حقوق بازیکنان و کادر فنی این تیم با هیچ کسی تعارف ندارم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه دو بحث انتقال مالکیت و صدور پروانه برای مالک جدید وجود دارد بیان داشت: باید استعلامات لازم از نهادهای مختلف برای صدور پروانه صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه یک تاریخ در قرارداد بین مالک جدید و قدیم باشگاه برای انجام تعهدات وجود دارد اظهار داشت: باید تمامی گزینه‌های مندرج در قرارداد انجام شود.

رهنما با اشاره به اینکه مالک جدید می‌گوید که اگر تعهدات خود را به‌درستی انجام دادم می توانید باشگاه را به من واگذار کنید بیان داشت: هدف تمامی افراد کمک به باشگاه سپیدرود است.

وی با بیان اینکه یک تجربه تلخ در باشگاه داماش با سقوط این تیم برای استان گیلان رخ داد افزود: در موقع وجود پول از نیروهای غیر بومی استفاده می‌شد اما در بی‌پولی از نیروهای بومی کمک می‌خواستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه به بیات گفتم که شاکله بومی تیم سپیدرود باید حفظ شود عنوان داشت: حرمت افراد مختلف باید حفظ شود به‌‌ویژه افرادی که برای رساندن تیم سپیدرود به لیگ برتر تلاش کردند.

وی با اشاره به اینکه از تمام قدرت قانونی خود برای رسیدن سپیدرود به آرامش استفاده می‌کنم بیان داشت: در صورت گزارش کارگروه هیئت فوتبال و ناظران اداره ورزش و جوانان می‌توانیم با گزینه‌های دیگر مذاکره کنیم.

انتهای پیام/تسنیم