وحدت بین برادران تسنن و تشیع مایه مباهات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است
وحدت بین برادران تسنن و تشیع مایه مباهات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان گفت: انقلابی بودن مختص به یک مذهب، قشر، قومیت و یا حزب خاصی نیست و بر این اساس در همایش جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان تالش برادران و خواهران تسنن و تشیع پیمان برادری بستند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، نظرعلی علیزاده در گفت و گویی درباره انتخاب رئیس ستاد ۵ کاندیدای منتخب جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: این افراد پس از تایید صلاحیت  توسط شورای نگهبان می‌توانند رئیس ستاد انتخابات خود را تعیین و اعلام کنند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان تصریح کرد: کاندیداها موظفند قوانین انتخابات را رعایت کنند و بر طبق زمان‌بندی اعلام شده، ستاد خود را تشکیل داده و تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز و به پایان برسانند.

علیزاده با اشاره به برگزاری همایش جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان تالش گفت: در این همایش تمام افراد انقلابی و دلسوز نظام با هر مذهب و قومیتی درکنار هم قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه انقلابی بودن مختص به یک مذهب، قشر، قومیت و یا حزب خاصی نیست افزود: برگزاری همایش جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در تالش و کنار هم قرارگرفتن تمام اقوام گیلانی شامل گیلک، لر، تالش و کرد نشان دهنده اتحاد بین مردم انقلابی استان گیلان است.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد: در پایان همایش، برادران اهل تسنن و اهل تشیع با دست در دست هم گذاشتن و قرائت دعای وحدت، سرود وحدت و برادری خواندند.

علیزاده ابراز داشت: حمایت و پشتیبانی همه اقشار و مذاهب مختلف در همایش تالش از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مایه مباهات نظام و انقلاب اسلامی ایران است.

انتهای پیام/