ورزشگاه سردار جنگل رشت تا ۵ مرداد برای میزبانی بازهای لیگ آماده نمی‌شود
ورزشگاه سردار جنگل رشت تا ۵ مرداد برای میزبانی بازهای لیگ آماده نمی‌شود

رئیس هیئت فوتبال استان با بیان اینکه دولت باید به تیم‌های ملوان و سپیدرود کمک کند تا زیرساخت‌های لازم برای ورزشگاه‌های آن‌ها آماده شود گفت: ورزشگاه سردارجنگل رشت تا ۵ مرداد آماده نمی‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، فرامرز الماسخاله صبح امروز در نشست خبری در رشت در مورد وضعیت سپیدرود برای میزبانی در لیگ برتر اظهار داشت: اولویت هیئت فوتبال آماده سازی ورزشگاه سردارجنگل برای میزبانی سپیدرود در مسابقات لیگ برتر است.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان تصریح کرد: آماده‌سازی چمن، نور، اسکوربورد، صوت و رختکن ورزشگاه سردارجنگل را در دستور کار قرار دادیم تا برای میزبانی مناسب سپیدرود در لیگ برتر آماده شود.

الماسخاله با بیان اینکه چمن ورزشگاه سردارجنگل انتخاب شده است افزود: با چندین شرکت جلسه برگزار کردیم و چمن، مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفته و در ارتباط با نور ورزشگاه نیز با شرکت‌های مختلف صحبت کردیموارد مذاکره شدیم.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان اذعان داشت: ورزشگاه سردارجنگل برای هفته اول رقابت‌های لیگ برتر آماده نمی‌شود و سه تا چهار مسابقه اول سپیدرود در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه سازمان لیگ معتقد است بازی‌های سپیدرود از ابتدا باید در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شود گفت: با رایزنی‌هایی که با سازمان لیگ انجام دادیم چند بازی اول را در ورزشگاه سردارجنگل بازی می‌کنیم و تا هفت بازی اول وقت داریم مسابقات را در سردارجنگل برگزار کنیم.

الماسخاله در ارتباط با میزبانی ملوان در ورزشگاه تختی انزلی اظهار داشت: مالک این استادیوم دولت است و درکل دولت باید به تیم‌های ملوان و سپیدرود کمک کند تا زیرساخت‌های لازم برای ورزشگاه‌های آن‌ها آماده شود.

انتهای پیام/