ورود پاسداران در هر عرصه‌ای عوامل استکبار را به عقب‌نشینی وا می‌دارد
ورود پاسداران در هر عرصه‌ای عوامل استکبار را به عقب‌نشینی وا می‌دارد

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: پاسداران با پشتیبانی رهبر معظم انقلاب در هر عرصه‌ای که ورود می‌کنند عوامل آمریکا و رژیم صهیونیستی را به عقب نشینی وا می‌دارند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، سردار پاسدار محمدعلی حق بین در گفت‌وگویی با بیان اینکه پاسداران نظام، راه امام حسین (ع) را ادامه می‌دهند اظهار داشت: امنیت پایدار حاکم در منطقه با رشادت‌های پاسداران در خارج از مرزهای کشورمان اتفاق افتاد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان روز پاسدار را یاد آور خاطرات شیرین و بعضاً تلخ برای مردم بیان کرد و گفت:  سربازان نظام‌ توانستند بارها و بارها در لباس سبز پاسداری دل مردم را شاد کرده و در مسیر دین جان‌فشانی کنند.

وی با اشاره به امنیت حاکم بر کشور بیان داشت: امنیت امروز کشور را مدیون تمامی شهدای انقلاب، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و پاسدارانی که در دوردست‌ها  و در خارج از مرزهای ایران اسلامی برای ما امنیت به سوغات می‌آورند هستیم.

سردار حق بین با بیان اینکه مردم باید قدردان جوانان پاسدار و شهدا باشند اذعان داشت: پاسداران انقلاب اسلامی با پشتیبانی رهبر معظم انقلاب در هر عرصه‌ای که ورود می‌کنند عوامل آمریکا و رژیم صهیونیستی را به عقب نشینی وا می‌دارند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان هدایت کشور توسط امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را باعث اقتدار ایران دانست و بیان داشت: جرأت مقابله با دشمن در سایه تدابیر و عمل به فرمایشات رهبران نظام اسلامی به‌دست آمده است.

فرمانده جبهه های مقاومت با اشاره به حضور مردم در تمامی عرصه‌ها تا به امروز خاطرنشان کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای در انتخابات پیش رو می‌تواند بار دیگر موجب سربلندی ایران اسلامی و دلگرمی سربازانشان در داخل و خارج از مرزها شود.

سردار حق بین امنیت پایدار را گام اول برای محکم کردن پایه‌های کشور در دیگر زمینه‌ها خواند و تصریح کرد: امنیت پایدار قطعاً ارمغان آورنده ثروت، قدرت، حفظ منافع ملی و حافظ دین مبین اسلام خواهد بود.

انتهای پیام/