وعده های محقق نشده دولت در حوزه مسکن / وضعیت مسکن کشور ملتهب است
وعده های محقق نشده دولت در حوزه مسکن / وضعیت مسکن کشور ملتهب است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت اجرایی شدن طرح جامع مسکن مشکلات این حوزه در کشور حل خواهد شد.

به گزارش اندیشه گیلان، حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری در گفتگویی، وضعیت مسکن در چهار ساله گذشته دولت را ناموفق برشمرد و اظهار داشت: دولت باید اقدامات اساسی در حوزه مسکن داشته باشد.
وی با بیان اینکه اکنون نیاز به مسکن از دغدغه های اصلی مردم است، افزود: باید ساز و کارهایی اصولی و منطقی را در حوزه مسکن فعال کنیم تا منجر به خانه دار شدن مسکن جویان شود.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر انسجام بیشتر دولت در حوزه مسکن گفت: قرار بود طرح جامع مسکن اجرایی شود که در صورت اجرایی شدن مشکلات حوزه مسکن حل خواهد شد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گره گشایی مشکلات مسکن منوط به طرح برنامه است، اظهار کرد: تا زمانی که طرح جامع مسکن با توجه به وضعیت فعلی بازار حل نشود گره های موجود در وضعیت مسکن باز نخواهد شد.
حجت الاسلام افتخاری با اشاره به ملتهب بودن وضعیت مسکن متذکر شد: قرار بود تسهیلاتی به مسکن جویان پرداخت شود اما نشده که موارد مذکور بازار مسکن را دچار التهاب کرده است.
وی همچنین به محقق نشدن زیرساخت های لازم در حوزه مسکن اشاره داشت و گفت: مقرر شده بود امکانات و زیرساخت هایی برای مسکن ایجاد شود اما این مهم نیز محقق نشده است.

انتهای پیام/۸ دی