ویژه برنامه‌های گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد در بقاع متبرکه گیلان برگزار می‌شود
ویژه برنامه‌های گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد در بقاع متبرکه گیلان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان گفت: ویژه برنامه‌های گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد در بقاع شاخص استان گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، محمد قاسم‌پور در گفت‌و‌گویی ضمن تسلیت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد اظهار داشت: یکی از ویژه برنامه‌هایی که اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در قالب طرح ضیافت الهی برگزار می‌کند، ویژه برنامه‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد است.

وی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد در بقاع شاخص استان گیلان گفت: برنامه‌های بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) و گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد با مداحی و دعوت از سخنرانان ولایی در بقاع متبرکه شاخص گیلان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان خاطرنشان کرد: مراسم گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد همراه با محافل انس، با قرآن و پذیرایی افطاری ساده در بقاع متبرکه سراسر استان گیلان برگزار می‌شود.

قاسم‌پور با بیان اینکه یکی از برترین چهره‌هایی که تاریخ بشریت به خود دیده، شخصیت متعالی امام خمینی (ره ) اسـت اذعان داشت: او بـا قیامش علیه ظلمت‌ها، بعثت انبیاء الهی و امامت اوصیاء خدا را در دل‌ها و ذهن‌ها زنده و ماندگار کرد.

وی با اشاره به این فرمایش مقام معظم رهبری که “ایـن انـقـلاب بـی‌نـام خـمـیـنی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست”، گفت: شخصیت آن عزیز یـگـانـه‌، شـخـصـیـتـی دسـت نیافتنی و جایگاه والای انسانی او جایگاهی دور از تصور و اساطیرگونه بود.

انتهای پیام/تسنیم