پیروزی‌های سپاه اسلام خواب آرام را از نظام سلطه گرفته است
پیروزی‌های سپاه اسلام خواب آرام را از نظام سلطه گرفته است

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به شکست‌های تروریست‌ها و حامیانشان در سوریه و عراق گفت: پیروزی‌های سپاه اسلام خواب و آرام را از نتانیاهو، ترامپ و متحدانشان گرفته است.

به گزارش اندیشه گیلان، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی در دیدار با فرماندهان نواحی سپاه قدس گیلان و تعدادی از پاسداران تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک به‌مناسبت عید غدیر اظهار داشت: پاسداران انقلاب مانند حضرت عباس(س) از حریم حضرت زینب (س) دفاع می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بازسازی حرکت پیغمبر از مدینه تا غدیر کار نیک و پسندیده‌ای است خاطرنشان کرد: غدیر باید از لحاظ علمی و فرهنگی به مردم شناسانده شود و تنها بازسازی حرکت پیامبر (ص) و واقعه غدیر کارساز نیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به دستور حضرت محمد (ص) برای توقف در ناحیه‌ای به نام غدیرخم که در بین مکه و مدینه است، تصریح کرد: پس از توقف، پیامبر اسلام (ص) دستور بازگشت افرادی که جلوتر در حرکت بودند را داد.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه پیامبر اسلام (ص) ۱۲۴ هزار نفر را که در حال سفر به مکه بودند در غدیر خم گردهم آورد، بیان داشت: پیامبر اسلام در آن جمع تنها خود و کسی که در حال رکوع انگشتر می‌دهد یعنی علی (ع) را دوست و ولی خدا بیان کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه خداوند از ساختار جهان و انسان باخبر است و می‌داند چه چیز به صلاح و چه چیزی به ضرر انسان است، عنوان داشت: بشریت علاوه بر عقل و قدرت تفکری که دارد احتیاج به ولی و راهنما دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان خداوند را در راس هرم ولایت‌الله بیان کرد و اعلام داشت: تنها خداوند است که می‌تواند بگوید چه کاری درست و چه کاری غلط است و پیامبران پیام‌آور او روی زمین هستند.

امام جمعه رشت با اشاره به عدم شناخت کافی انسان از خود خاطرنشان کرد: انسانی که خود را نشناخته است نمی‌تواند جهان را بشناسد و چرایی آفریده شدن جانداران و اشیاء مختلف را درک کند.

وی با اشاره به اینکه خوبی‌ها در وجود انسان نهادینه شده است گفت: خوبی‌های انسان با بیانات و راهنمایی‌های انبیاء بروز داده می‌شود و انسان به‌سمت پرستش خدا که سرمنشاء تمام خوبی‌ها است سوق داده می‌شود‌.

عضو مجلس خبرگان رهبری پشتوانه پیامبران برای هدایت انسان ها را ساختار وجودی انسان که به‌سمت خوبی‌ها سوق داده می‌شود خواندو بیان داشت: معصیت‌کاران نیز در درون خود خوبی‌ها و اعمال نیک را می‌شناسند‌.

وی با اشاره به توطئه‌های برخی از پیروان پیامبر اسلام (ص) پس از مرگ وی برای به حکومت رسیدن خود گفت: افرادی که فتنه ۸۸ را رهبری کردند نماینده امام راحل در حج و نخست وزیر کشور بودند و منافع شخصی آن‌ها باعث شد حقایق را نادیده بگیرند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه حضرت محمد (ص) راه نجات امت اسلام از فروپاشی و حفظ اسلام ناب محمدی را در امامت می‌دید عنوان داشت: علی (ع) همان پیامبر است که درجه نبوت را ندارد اما ولی خدا بر روی زمین بود و سرپرستی امت اسلام را بر عهده داشت.

قربانی با بیان اینکه هر امامی در دوره امامت خود امام بعد خودش را معرفی کرده بود اعلام داشت: امام زمان (عج) آخرین شخصی است که معرفی شده است و با وجود مخفی بودن از انظار امت خود را بی‌سرپرست رها نکرده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه امتی که بی‌سرپرست و بدون ولی باشد رستگار نمی‌شود خاطرنشان کرد: ولی‌فقیه که با شرایطی که توسط پیامبر اسلام در قرآن معرفی شده و توسط ۱۰ ویژگی در قانون اساسی جمهوری اسلامی شناسایی می‌شود سرپرست امت اسلام است.

وی با اشاره به اینکه اگر ولایت‌فقیه وجود نداشت تنها کسانی که وهابی و داعش‌پرور هستند، حکومت کشور‌های مسلمان را برعهده می‌گرفتند، بیان داشت: بدون حضور ولی‌فقیه، ایران همانند دیگر کشورهای مسلمان وابسته به آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیست می‌شد.

قربانی با بیان اینکه امید اسلام و امام زمان (عج) به حرکت انقلابی ایرانیان است عنوان داست: مسلمانان مظلوم یمن، سوریه و عراق و تمام مظلومان دنیا به ایستادگی جمهوی اسلامی با رهبریت ولایت فقیه در برابر ظلم غربی‌ها امیدوارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به شکست‌های تروریست‌ها و حامیانشان در سوریه و عراق اعلام داشت: پیروزی‌های پاسداران اسلام خواب و آرام را از نتانیاهو، ترامپ و متحدانشان گرفته است.

انتهای پیام/