پیکر مطهر شهید عملیات ضدتروریستی چابهار در زاهدان تشییع شد+ تصاویر
پیکر مطهر شهید عملیات ضدتروریستی چابهار در زاهدان تشییع شد+ تصاویر

پیکر مطهر شهید “حسن عشوری” از سربازان گمنام امام زمان(عج) که ۲ روز پیش در درگیری مسلحانه با عوامل تروریستی در چابهار به شهادت رسید ظهر امروز بر دستان مردم شهیدپرور زاهدان تشییع شد.

به گزارش اندیشه گیلان، پیکر مطهر شهید “حسن عشوری” از سربازان گمنام امام زمان(عج) که ۲ روز پیش در درگیری مسلحانه با عوامل تروریستی در چابهار به شهادت رسید ظهر امروز بر دستان مردم شهیدپرور زاهدان تشییع شد.

پیکر مطهر این شهید گرانقدر با حضور گسترده اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار استان سیستان و بلوچستان بعد از اقامه نماز جمعه از محل مصلای “قدس” تا میدان دادگستری شهر زاهدان تشییع شد. قرار است پیکر مطهر این شهید جهت تدفین به زادگاهش در استان گیلان منتقل شود.

به گزارش اندیشه گیلان، سربازان گمنام امام زمان(عج) با اشراف اطلاعاتی که در منطقه دارند از محل اختفای اعضای یک گروهک تروریستی در چابهار مطلع شدند و عصر روز چهارشنبه ۲۴ خردادماه منطقه اختفای تروریست‌ها را تحت محاصره قرار دادند.

در این عملیات که منجر به درگیری مسلحانه شد، نیروهای امنیتی ما با دلاورمردی و پس از یک درگیری چندساعته موفق شدند این گروهک تروریستی را منهدم کنند که به دستگیری ۵ تروریست و هلاکت ۲ تن دیگر منجر شد، شهید عشوری نیز در این عملیات به شهادت رسید.

پس از اتمام این عملیات جلیقه انفجاری، مواد منفجره، مقادیر قابل توجهی مهمات و تعدادی سلاح از تروریست‌ها کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/