پیگیری پرداخت ۲ میلیارد تومانی شهردار سابق رشت به اصحاب رسانه / خانه مطبوعات دست خود را به سمت استانداری، فرمانداری و سایر نهاد ها دراز می کند
پیگیری پرداخت ۲ میلیارد تومانی شهردار سابق رشت به اصحاب رسانه / خانه مطبوعات دست خود را به سمت استانداری، فرمانداری و سایر نهاد ها دراز می کند

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان با اشاره به تلاش‌های هیئت مدیره خانه مطبوعات در راستای تحقق خواسته‌های خبرنگاران با اشاره به حواشی پیش آمده پیرامون پرداخت ۲ میلیارد تومان از سوی شهردار سابق رشت به اصحاب رسانه گفت: خانه مطبوعات با جدیت پیگیر این موضوع است و از مسئولان توقع پیگیری و شفاف‌سازی دارد.

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، کریم خورسندی چهارشنبه شب در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه در رشت اظهار داشت: خانه مطبوعات بودجه کافی برای رسیدگی به تمام امور و نیازهای خبرنگاران را ندارد و باید دست خود را به سمت استانداری، فرمانداری و سایر نهاد ها دراز کند.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان با اشاره به تلاش‌های هیئت مدیره خانه مطبوعات در راستای تحقق خواسته‌های خبرنگاران با اشاره به حواشی پیش آمده پیرامون پرداخت ۲ میلیارد تومان از سوی شهردار سابق رشت به اصحاب رسانه گفت: خانه مطبوعات با جدیت پیگیر این موضوع است و از مسئولان توقع پیگیری و شفاف‌سازی دارد.

فاطمه شیرزاد سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت نیز در این مراسم ضمن اشاره به تاثیر فعالیت اصحاب رسانه در توسعه و پیشرفت استان گیلان خاطرنشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه با قلم و وجدان آگاه خود می‌توانند از تاثیرگذاران حوزه پیشرفت در شهر رشت و استان گیلان باشند.

عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر رشت افزود: روز خبرنگار روز نشست‌های خبری یا گزارشی مسئولان نیست بلکه در این روز باید درد دل و حرف‌های قشر توانمند و زحمتکش خبرنگار را شنید و از آن‌ها قدردانی کرد.

شیرزاد با اشاره به کمبود تسهیلات خبرنگاران و اصحاب رسانه عنوان داشت: اداره ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات، استانداری و سایر نهادها نباید فقط از خبرنگاران انتظار انعکاس اخبارشان را داشته باشند بلکه این تعامل و همکاری باید دو جانبه و متقابل باشد.

فاطمه قدیمی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت نیز ضمن تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت: مسیر رسانه در استان گیلان باید به سمتی حرکت کند تا دغدغه خروج از چهارچوب اخلاق حرفه‌ای را نداشته باشیم.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت گفت: اصحاب رسانه باید تلاش کنند تا فضای رسانه به سمتی حرکت کند که شاهد کم کاری در زمینه تولید محتوای مثبت نباشیم.

به گزارش اندیشه گیلان، آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه به‌همت سازمان شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت در محل سالن شهید انصاری مجتمع خاتم الانبیاء رشت برگزار شد.

در این همایش از خانواده شهید سید اسماعیل سیرت نیا، شهید شاخص بسیج رسانه در سال ۹۶ تجلیل به‌عمل آمد.

انتهای پیام/