کسب رتبه اول واکسیناسیون به همت بسیجیان گیلانی
کسب رتبه اول واکسیناسیون به همت بسیجیان گیلانی

سردار عبدالله‌پور با اشاره به جهاد بسیجیان در ایام کرونا، گفت: کسب رتبه اول واکسیناسیون در استانی که زیرساخت بهداشتی آن فاجعه بار بوده کاری شگفت است که به همت بسیجیان گیلانی محقق شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سردار محمد عبدالله‌پور صبح شنبه در رزمایش اقتدار جهادگران با بیان اینکه جهادگران قبل از جهاد هجرت می‌کنند، اظهار داشت: جهادگران عرصه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از هجرت رزمندگان کار سخت‌تری دارند زیرا آنها از نفس و وسوسه شیطان هجرت کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کمک به نیازمندان جهاد بزرگی است، تصریح کرد: جهادگرانی که به محرومان رسیدگی می‌کنند از لذت‌های دنیوی می‌گذرند و بسیاری از افراد به دلیل عظمت این کار آن را درک نمی‌کنند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به جهاد بسیجیان در ایام کرونا، بیان کرد: کسب رتبه اول واکسیناسیون در استانی که زیرساخت بهداشتی آن فاجعه بار بوده کاری شگفت است که به همت بسیجیان گیلانی محقق شد.

وی با تاکید بر اینکه گروه‌های جهادی در هر عرصه‌ای که انقلاب نیاز دارد وارد می‌شوند، ادامه داد: تنها انقلاب الهی که ۴۳ است پای آرمان‌ها مانده، انقلاب اسلامی ایران است و راز این ماندگاری نیز وفاداری و همراهی ملت ایران است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیجیان و سپاهیان تمامی موانع بر سر راه انقلاب را کنار می‌گذارند، افزود: بسیجیان خلأ انحلال بسیج سازندگی در دهه ۷۰ را پر کردند و تمامی مشکلات را حل می‌کنند.

وی با تاکید بر مقاومت و ایستادگی بر آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب، تصریح کرد: بسیجیان باید با صبر و مقاومت راه انقلاب را ادامه دهند.

انتهای پیام/*