مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود گفت: گزینه سرمربیگری تیم ملی نوجوانان با قراردادی یکساله به کادر فنی سپیدرود رشت ملحق شد.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، رادنی دیدار در گفت و گویی اظهار داشت: گزینه سرمربیگری تیم ملی نوجوانان، به کادر فنی تیم سپیدرود رشت ملحق شد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود گفت: امیدرضا روانخواه بازیکن سابق باشگاه‌های فجرسپاسی، سایپا و استقلال تهران که از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی نوجوانان ایران بود، با امضای قراردادی یک‌ساله به جمع کادرفنی باشگاه سپیدرود ملحق شد.

دیدار تصریح کرد: روانخواه که در سال‌های اخیر حضور فعالی در دوره‌های مربیگری داشته یکی از چهره‌های مستعد و جوان این عرصه است که می‌تواند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

وی اظهار داشت: امیدرضا روانخواه نگاه فنی خوبی به فوتبال دارد و مدت‌ها نیز به‌عنوان کارشناس در تلویزیون، دیدارهای استقلال را مورد تحلیل قرار داده است.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: وی در سال ۸۷ و ۸۸ با استقلال، قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شد و در تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران حضور داشت.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، روانخواه که  دارای مدرک مربیگری A آسیا است در ۲۶ سالگی و در تاریخ ۲۲ اردیبهشت سال ۹۲ به‌دلیل مصدومیتی شدید برای همیشه از بازی در فوتبال خداحافظی کرد.

انتهای پیام/