گیلان مرز و بوم شهیدانی چون املاکی‌ها  است/امروز این جوانان به تأسی از دوران دفاع مقدس سینه دشمن را می‌شکافند/دست دادن دشمن در صورتی جایز است که منافع هر دو در قبال احترام رعایت شود
گیلان مرز و بوم شهیدانی چون املاکی‌ها  است/امروز این جوانان به تأسی از دوران دفاع مقدس سینه دشمن را می‌شکافند/دست دادن دشمن در صورتی جایز است که منافع هر دو در قبال احترام رعایت شود

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با بیان اینکه باید هنواره به سرباران اطلاعاتی گیلان ولایتمدار درود فرستاد گفت: گیلان مرز و بوم شهیدانی چون املاکی‌ها است.

به گزارش اندیشه گیلان، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی عصر امروز در یادواره ۱۱۴ شهید عاشورایی اطلاعات و عملیات استان گیلان در گلزار شهدای رشت با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم اظهار داشت: حضور در جمع سلحشوران گیلانی یک توفیق است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش با بیان اینکه رزمندگان و خانواده شهدا با صبر و استقامت مقاومت کردند و لب به اعتراض نگشودند تصریح کرد: اعتراض خانواده شهدا و ایثارگران شنیدنی است اما آن‌ها لب به اعتراض باز نمی‌کنند.

وی با اشاره به یادواره شهیدان عاشورایی و با تاکید بر اینکه این اسم بیانگر این است که استان گیلان با دوری هزاران کیلومتر از مناطق جنگی همواره کنار رزمندگان بوده است افزود: گروه سنی شهدای استان گیلان بیانگر انقلابی بودن و جان برکف بودن جوانان این استان ولایت‌مدار است.

امیر اسماعیلی با اشاره به اینکه در محضر شهدا باید همواره مراقب بیان سخنان خود بود خاطرنشان کرد: برگزاری مراسمات در این گونه مکان‌های مقدس کاری بزرگ و مبارک است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با اشاره به نیروهای جان برکف اطلاعات و با بیان اینکه این افراد مظلوم‌ترین سربازان جمهوری اسلامی هستند خاطرنشان کرد: انتخاب عنوان سربازان گمنام امام زمان (عج) انتخاب بسیار درستی برای این سربازان است.

امیر اسماعیلی با تاکید بر اینکه سربازان اطلاعات مسئولیتی خطیر در راستای عملیات خود دارند و این سربازان در حین عملیات و انتهای رزم همچنان بار مسئولیت را در ابعاد مختلف بر دوش می‌کشند گفت: فرماندهان عملیات‌ در اطلاعات می‌دانند که در هر عملیات احتمال شهادت سربازانشان بسیار زیاد است.

وی با اشاره به اینکه عملیات اطلاعاتی یعنی رساندن مجهولات ندانسته‌ها به دانسته‌ها و در این راستا رشادت‌های بی‌شماری صورت می‌گیرد بیان کرد: فرمانده عملیات‌‌های اطلاعاتی تلاش دارد با کمترین افراد به پیکره دشمن آسیب وارد کند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با بیان اینکه باید هنواره به سرباران اطلاعاتی گیلان ولایتمدار درود فرستاد تصریح کرد: گیلان مرز و بوم شهیدانی چون املاکی‌ها  است.

امیر اسماعیلی با تاکید بر اینکه برادران سلحشور ارتش با صلابت در کنار برادران جان‌ بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا ابد خار چشم دشمنان این مرز و بوم هستند گفت: هر که می‌گوید سپاه و ارتش باهم مشکل دارند باید بدانند که این دو نهاد مقدس فقط می‌خواهند گوی سبقت را در شهادت از یکدیگر بربایند.

وی با اشاره به اینکه این دو نهاد مقدس با انسجام و پشتیبانی از یکدیگر می‌خواهند سینه افرادی را که به ایران اسلامی توهین می‌کنند را از هم بدرند بیان کرد: دشمنان باید بدانند که فرمانده تمام ایران اسلامی تنها ولی‌فقیه است و تمامی نیروهای مسلح کشور تنها تیر یک کمان هستند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ارتش با بیان اینکه ملتی که منافع خود را بر حیات و زندگی ایران اسلامی ترجیح می‌دهد دشمن این ملت است افزود: اینکه ملتی منافع خود را در جنگ و استفاده از بمب اتم در کشورهای دیگر ببیند آن کشور دشمن و شیطانی بزرگ در دنیا محسوب می‌شود.

امیر اسماعیلی با بیان اینکه استکبار منافع کثیف و نجس خود را بر زندگی مردم مسلمان ایران اسلامی ترجیح می‌دهد تاکید کرد: کسی که همانند میهمان به منطقه‌ای ورود کند و همانند میزبان بماند یک دشمن محسوب می‌شود.

وی با اشاره به ورود نیروهای آمریکایی به محدوده سرخ‌پوستان آمازون و با بیان اینکه آمریکا ظرف کمتر از ۲۰ سال نسل سرخپوستان که صاحبان اصلی آمریکا بودند را از میان بردند خاطرنشان کرد: امروز حتی یک مسئول سرخ پوست در کشور آمریکا وجود ندارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با بیان اینکه آمریکا در دوران جنگ تحمیلی همانند دوست و میهمان با رژیم بعث عراق همراه شد و بعد از مدتی صدام را همانند سگ در زیر زمین دستگیر کرده  و به خاک و ناموس عراق تجاوز کرد افزود: جوانانی که امروز در محضر آنها هستیم به‌دست آمریکای خونخوار به شهادت رسیدند.

امیر‌ اسماعیلی با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) آمریکا را شیطان بزرگ جهان معرفی کرد و این امر بیانگر این است که آمریکا قلب و خوده شیطان است تاکید کرد: آمریکا دشمن است و باید از دست دادن، لبخند زدن و اعتماد به آنها پرهیز کرد و این امر واجب نیست.

وی با تاکید بر اینکه اگر به آمریکا دست می‌دهیم دستان ما خاکریز و سلاح ماست خاطرنشان کرد: آمریکا موجب شهادت ۲۰۰ هزار شهید ایران اسلامی است و بیش از ۲۵ سال موجب عزادار بودن خانواده‌های ایرانی شده است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با اشاره به شهدای مدافع حرم و با بیان اینکه برخی از این شهدا بسیار کم سن و سال هستند و حتی در زمان انقلاب و دفاع مقدس به دنیا نیامده بودند گفت: امروز این جوانان به تأسی از دوران دفاع مقدس سینه دشمن را می‌شکافند.

امیر اسماعیلی با اشاره به اینکه در زمان دست دادن و لبخند زدن به آمریکا باید از خود پرسید که با توجه به دشمنی این استکبار خونخوار این اقدام به هیچ قیمتی انجام می‌شود افزود: ایران اسلامی با توجه به قدمت ۴ هزار ساله خود دست دشمن را از کتف قطع می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران رجز را در میدان نبرد می‌خواند و ثابت کرده که اگر ۹ نفر تفنگ‌دار آمریکا به‌دست نیروهای متخصص دریایی سپاه دستگیر شدند با توجه به پذیرایی از آنها این افراد گریه می‌کردند بیان کرد: شهدای ما همواره در تمامی عرصه‌های نبرد لبخند بر لب داشتند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با اشاره به صلابت و استواری شهید حججی در مقابل نیروهای داعشی و با بیان اینکه شهید حججی از خود چهره‌ای عاشورایی را در دنیا ماندگار کرد گفت: دست دادن دشمن در صورتی جایز است که منافع هر دو در قبال احترام رعایت شود.

امیر اسماعیلی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی جنگ‌پرور و جنگ‌طلب نیست تصریح کرد: ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس ۸ سال از کیان خود دفاع کرد و به هیچکدام از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران افزوده نشد.

وی با اشاره به اینکه آمریکای کثیف در تمامی دنیا با پایگاه‌های نظامی حضور دارد گفت: هر کجا که منابع استراتژیک دنیا چون نفت، گاز و معادن زیرزمینی و حتی آب وجود دارد آمریکا ابتدا پایگاه نظامی و بعد ائتلاف سیاسی کرده است و این امر بیانگر این بوده که او به هیچ کشوری که به آن دست سیاسی داده اعتماد ندارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ارتش با بیان اینکه برخی از ملت‌ها از فروش سلاح به استکبار خوشحال هستند افزود: آمریکا پس ایجاد پایگاه نظامی در کشورها با آنها ائتلاف سیاسی کرده و به گسترش فرهنگ مبتذل آمریکایی در آن کشور‌ها می‌پردازد.

وی با بیان اینکه ملت‌ها با هر دینی همواره باید آزاده باشند و ملت و خود را در دنیا به آزادگی و ایستادگی معرفی کنند اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس دین گام برداشته و دین و سیاست در این نظام مقدس جدا شدنی نیست.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ارتش با تاکید بر اینکه نیروی‌های ارتش و سپاه اجازه تعدی به دشمن را نمی‌دهند خاطرنشان کرد: این نظام به ملتی که منافع خود را بر زندگی افراد می‌بیند اجازه سازش نمی‌دهد.

امیر اسماعیلی تاکید کرد: نیروی هوا‌فضای ارتش و سپاه جمهوری اسلامی می‌تواند در کمترین فرصت آنچنان آسیبی به آمریکا بزند که آنها حتی متوجه نشوند که از کجا ضربه خورده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی به همراه تمامی نیروهای مسلح بلایی بر سر استکبار جهانی می‌آورند که حتی سربازان آمریکایی فرصت  گریه کردن را نخواهند داشت گفت: تفاوت جمهوری اسلامی ایران با یک نظام خون‌ریز همچون آمریکا روحیه سلحشوری، انقلابی و ولایت‌مداری ملت ایران است.

امیر اسماعیلی با بیان اینکه هر چه آمریکا به حمله نظامی بیشتر فکر می‌کند به نابودی نزدیک‌تر می‌شود تاکید کرد: ایدئولوژی آمریکا جنگ است و ایران اسلامی با تمام قوا در مقابل این ایدئولوژی و خونخواری مقابله می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه طبق بیانات  مقام معظم رهبری دوران بزن در رو به اتمام رسیده است گفت: شاید آمریکا آغاز کننده جنگ باشد اما به‌طور قطع پایان دهنده جنگ ابا ایران نیست و دست اسلام و موشک‌های سپاه و ارتش، کلکسیونی از گورستان‌های سربازان آمریکایی را در کشورهای مختلف ایجاد می‌کند.

امیر اسماعیلی با اشاره به اینکه توان دفاعی ایران با دوران دفاع مقدس قابل مقایسه نیست و ایران گلستانی از نیروهای سلحشور است و جهنم دشمنان جهان است افزود: ترس آمریکا از ملت ایران را در تمامی دنیا لمس کرده‌ایم و به‌زودی نابودی استکبار رقم خواهد خورد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ارتش با بیان اینکه دشمنان بدانند که ما نقاط ضعف آمریکا  را می‌شناسیم و ترس آمریکا را لمس کرده‌ایم‌ افزود: دشمن باید به‌درستی درک کند توانمندی‌های آمریکا شناسایی شده و  چک دشمن با سیلی پاسخ داده می‌شود.

وی با بیان اینکه آسمان ایران پاک‌ترین آسمان دنیا است اعلام کرد: ایران اسلامی به حرف هیچ‌کسی گوش نداده و به کسی دست می‌دهیم و لبخند می‌زنیم که برای ارزش‌های ما ارزش قائل باشد و به حدود دینی، مرزی و اعتقادی ما احترام بگذارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) ارتش با بیان اینکه تصور اینکه ترامپ باعث شد تا همبستگی ایران بیشتر شود اشتباه است، اظهار داشت: همبستگی ایران تنها با وجود رهبری زیاد می‌شود و ترامپ حتی یک خط از برجام نمی‌داند.

امیر اسماعیلی با بیان اینکه رسانه‌ها نباید غیر از راست بگویند و بلکه دروغ هم نباید بگویند خاطرنشان کرد: نباید رسانه‌ها به‌گونه‌ای عمل کنند که جنگ روانی دشمنان در جامعه اشاعه پیدا کند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) ارتش با تاکید بر اینکه آمریکا و اسرائیل غلط می‌کنند که به ایران حمله کنند، اظهار داشت: ممکن است در سیاست هر اظهار نظری بشود اما جنگ مربوط به بچه‌های جنگ و رهبر و فرمانده کل قوا است.

انتهای پیام/