یقه بازیکنان بی‌تفاوت نسبت به ملوان را می‌گیرم
یقه بازیکنان بی‌تفاوت نسبت به ملوان را می‌گیرم

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه ملوان آبروی من است گفت: یقه بازیکنان بی‌تفاوت نسبت به ملوان را می‌گیرم.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‎‌گیلان، نادر دست‌نشان عصر امروز در کنفرانس خبری پس از دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی انزلی در مورد بازی اظهار داشت: یک بازی سخت در مقابل تیم گل گهر سیرجان داشتیم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تیم گل گهر سیرجان در کارهای دفاعی حساب شده عمل کرد اعلام کرد: بازیکنان تیم ملوان بندر انزلی در حملات با دفاع متراکم تیم گل گهر سیرجان روبه‌رو شدند.

دست‌نشان با اشاره به اینکه بازیکنان ملوان به جهت عدم شهامت و جسارت در انجام بازی ترکیبی رو به بازی مستقیم آوردند بیان داشت: از عملکرد بازیکنان ملوان در خط حمله و خط دفاع راضی نیستم.

وی با بیان اینکه خط دفاعی ملوان در هفته قبل اشتباهات این بازی را تکرار کرده بود که در این مورد به آن‌ها هشدار دادم عنوان داشت: به‌جز مهیار زحمتکش از دیگر بازیکنان خط دفاعی رضایت ندارم.

دست‌نشان با اشاره به اینکه چندین موقعیت ایجاد کردیم اما به‌دلیل تعلل بازیکنان و کیفیت بد چمن نتوانستیم به گل دست پیدا کنیم خاطرنشان کرد: نتوانستیم وظایف خود را به‌خوبی انجام بدهیم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه اعتماد به نفس خط دفاعی ملوان زیر صفر بود بیان داشت: در تعویض‌ها، بازیکنان تکنیکی را وارد زمین کردم اما بازیکنان ملوان برخلاف نظر من بازی مستقیم را انجام دادند.

دست‌نشان با اشاره به اینکه آخرین استراتژی من انجام بازی مستقیم است اظهار داشت: گوش ندادن به حرف مربی ناشی از عدم آمادگی ذهنی بازیکنان است و به مسایل تاکتیکی ربطی ندارد.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه یک سری نشست‌ها و اتفاقات ۲۴ ساعت قبل از بازی امروز انجام شد اعلام کرد: برای موفقیت باید مشکلات حل شوند تا راه برای کسب نتایج مناسب هموار شود.

وی با اشاره به اینکه شش بازیکن را برای پست‌های مختلف نیاز دارم گفت: بازیکنانی همانند مازیار زارع و جلال رافخایی اگر می‌خواهند برای تیم شهرشان بازی کنند در صورت آمادگی بدنی و ذهنی راه برای حضور آنها باز است.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه در ابتدای فصل قصد جذب چند بازیکن را داشتم اما به‌دلیل مسایل مالی موفق به جذب آن‌ها نشدیم افزود: ملوان آبروی من است و یقه بازیکنان بی‌تفاوت را می‌گیرم.

دست‌نشان با اشاره به اینکه بازیکنان جذب شده در ملوان با توجه به شرایط این تیم بود بیان داشت: قرارداد بازیکنان سرباز مجرد ملوان سه میلیون تومان و بازیکنان متاهل پنج میلیون تومان است.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه حسین شنانی پس از شنیدن حرف‌های کمیته فنی گریه کرد اظهار داشت: در صورت جذب بازیکنان مورد نظر ده نفر از بازیکنان ملوان را کنار می‌گذارم.

دست‌نشان با اشاره به اینکه در انتخاب چند بازیکن اشتباه کردم و فکر می‌کردم این بازیکنان عملکرد خوبی را به‌نمایش می‌گذارند اظهار داشت: نتوانستم بازیکنان را با شرایط مورد نظر خود تطبیق دهم.

انتهای پیام/