۱۰۰ درصد واجدان شرایط شهرستان آستارا در انتخابات شرکت کردند
۱۰۰ درصد واجدان شرایط شهرستان آستارا در انتخابات شرکت کردند

فرماندار آستارا گفت: ۱۰۰ درصد واجدان شرایط در شهرستان آستارا در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شرکت کردند.

به گزارش اندیشه گیلان، یونس رنجکش شامگاه شنبه در جلسه مشترک هیئت اجرایی و نظارت شهرستان آستارا اظهار داشت: تعداد شرکت کنندگان در این انتخابات بیش از ۶۱ هزار نفر بوده است که این تعداد با واجدان شرایط شرکت در انتخابات آستارا برابری می‌کند.

وی با قدردانی از مردم این شهرستان جهت حضور گسترده در این انتخابات گفت: این مشارکت حداکثری ضمن اینکه پاسخی به مطالبه مقام معظم رهبری بود از سوی دیگر پشتوانه بسیار عظیمی برای دولت و کارگزاران آن در مسیر برنامه‌ریزی و خدمت‌رسانی در کشور، استان و این شهرستان خواهد بود.

فرماندار آستارا با قدردانی از  اعضای هیئت‌های اجرایی و نظارت، مجریان انتخابات، حافظان امنیت و انتظامات شهرستان در برقراری نظم و امنیت و انتخاباتی باشکوه افزود: باید از ستادهای تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری و هواداران آن‌ها و همچنین داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز برای خلق این حماسه مشارکت حداکثری تقدیر کرد.

رنجکش با بیان اینکه فصل جدیدی از دوران بالندگی ایران اسلامی آغاز شده است خاطرنشان کرد: همه باید در کنار هم به دستیابی ایرانی توسعه یافته کمک کرده و در مسیر همدلی‌ها توسعه کشور راه ادامه دهیم.

انتهای پیام/