۱۱۰۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در استان گیلان افتتاح می‌شود
۱۱۰۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در استان گیلان افتتاح می‌شود

استاندار گیلان گفت: بیش از هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌هایی است که در هفته دولت در استان گیلان افتتاح می‌شود.

به گزارش اندیشه گیلان، محمدعلی نجفی صبح امروز در مراسم عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدا در رشت اظهار داشت: شهدای ایران با همان رشادت سرور و سالار خود امام حسین (ع) علیه دشمن بعثی مبارزه کردند.

وی با بیان اینکه امسال با سفر رئیس جمهور به استان گیلان پروژه‌های عمرانی خوبی در استان افتتاح و راه اندازی شد عنوان داشت: بیش از ۹ هزار میلیارد تومان اعتبارات پروژه‌های افتتاح شده در استان گیلان در این سفر بود.

استاندار گیلان با اشاره به پروژه‌هایی که در هفته دولت افتتاح می‌شود ابراز داشت: بیش از هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌هایی است که در هفته دولت در استان گیلان افتتاح می‌شود.

نجفی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که “خدمات دولت در فرصت‌هایی که برای کارگزاران دولت به‌وجود می‌آید باید گفته شود” اعلام داشت: برنامه‌های دولت دوازدهم باید برای مردم بازگو شود.

وی گلزار شهدا را مکانی برای میثاق و تجدید پیمان با شهدا بیان کرد و افزود: خادمان مردم در دولت در راستای شعارها و برنامه‌هایی که رئیس جمهور در انتخابات به مردم اعلام کرد و مردم از آن استقبال کردند قعالیت می‌کند.

استاندار گیلان دولتمردان را همراه و یاور مردم بیان کرد و اظهار داشت: شرکت ۸۳ درصد از واجدان شرایط گیلانی در پای صندوق‌های رای و اعتماد دوباره آن‌ها به دولت، مسئولیت مسئولان استانی را سخت‌تر کرده است.

انتهای پیام/