۲۰۰ معلم ورزش گیلانی در رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی شرکت کردند
۲۰۰ معلم ورزش گیلانی در رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی شرکت کردند

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: بیست و هشتمین دوره رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی رشت به‌مدت ۲ روز و با حضور ۲۰۰ شرکت کننده در استان گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، سید امیر فرد حسینی صبح امروز در بیست و هشتمین دوره رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی استان گیلان اظهار داشت: بیست و هشتمین دوره رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی رشت به‌مدت ۲ روز در استان گیلان برگزار می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه این رقابت‌ها به‌مدت ۲ روز در ۲ سالن ورزشی شهید انصاری و مجتمع دانش آموز رشت برگزار می‌شود افزود: بالغ بر ۲۰۰ معلم و مربی ورزشی استان گیلان در این دوره رقابتی شرکت کردند.

فرد حسینی با تاکید بر اینکه رقابت‌های مذکور  در دو مرحله تئوری و عملی برگزار شده و مجموع امتیازات این دو مرحله برای شرکت کنندگان محسوب می‌شود خاطرنشان کرد: دوم خرداد آزمون رقابت‌های بیست و هشتمین دوره رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی ویژه آقایان برگزار می‌شود.

وی سوم خرداد را روز آزمون رقابت‌های مذکور، ویژه بانوان عنوان کرد و گفت: در دو سال گذشته به‌دلیل مشکلات مالی و وجود موانع در این حوزه، آزمون رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی در سراسر کشور برگزار نشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه این رقابت‌ها در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: ۱۲ نفر از منتخبان این دوره از رقابت‌ها به مسابقات کشوری که مردادماه امسال برگزار می‌شود اعزام می‌شوند.

فرد حسینی رقابت‌های مذکور را فرصتی مناسب در راستای شناسایی، شکوفایی و توسعه توانمندهای مربیان ورزش عنوان کرد و افزود: افزایش سطح آمادگی جسمانی، مهارتی و ارتقای سطح علمی و به روز شدن دانش معلمان تربیت بدنی از مهم‌ترین اهداف این رقابت‌ها است.

انتهای پیام/