۸ باند توزیع مواد مخدر در استان گیلان متلاشی شد
۸ باند توزیع مواد مخدر در استان گیلان متلاشی شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با بیان اینکه ۸ باند توزیع مواد مخدر در استان گیلان متلاشی شد گفت: در این ارتباط ۱۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد و ۲۵ نفر از عناصر اصلی دستگیر شدند.

به گزارش اندیشه گیلان، سرهنگ احدالله احدی عصر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه ۱۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در یک ماه گذشته در استان گیلان کشف و ضبط شد، اظهار داشت: مواد مخدر مذکور از انواع  مخدر شیشه، تریاک، هروئین و حشیش بودند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با بیان اینکه بالغ بر ۳ کیلوگرم از میزان مذکور از نوع مواد مخدر شیشه بوده است افزود: مابقی مواد مخدر کشف شده را انواع مخدر تریاک، هروئین و حشیش تشکیل می‌دهد.

احدی با تاکید بر اینکه در رابطه با کشفیات مذکور ۲۵ نفر از عناصر اصلی توزیع این مواد دستگیر شدند افزود: با اقدامات به موقع پلیس و کشف و ضبط این ۱۲۰ کیلوگرم مواد مخدر ۸ باند توزیع مواد مخدر در گیلان متلاشی شد و افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده‌های مقدماتی به مراجع قضایی استان معرفی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان تاکید کرد: فروردین ماه امسال پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان ۲۰۵ مرحله طرح ارتقای امنیت اجتماعی و طرح کنترل محورهای مواصلاتی را در سطح استان گیلان اجرا کرده است.

احدی با اشاره به اینکه در طرح های مذکور ۳۳۳ نفر دستگیر و به مراجع قضایی استان گیلان تحویل داده شدند تصریح کرد: در نیمه دوم اردیبهشت ماه امسال طرح والعادیات در استان گیلان برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این طرح را برخورد با خرده فروشان، عناصر اصلی، توزیع کنندگان مواد مخدر و پاکسازی مناطق آلوده و جمع آوری معتادان متجاهر استان گیلان دانست و بیان داشت: این طرح به‌صورت منطقه‌ای در سراسر استان گیلان اجرا می‌شود.

انتهای پیام/