‌بگوویچ: به جادوگری و مسایل حاشیه‌ای اعتقاد ندارم
‌بگوویچ: به جادوگری و مسایل حاشیه‌ای اعتقاد ندارم

سرمربی تیم گل گهر سیرجان با بیان اینکه من به جادوگری و مسایل حاشیه‌ای علاقه ندارم گفت: چندین تیم در لیگ دسته اول در حد لیگ برتر هستند.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، عصر امروز وینگو بگوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی انزلی در مورد بازی اظهار داشت: بازی خوبی را در مقابل ملوان به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم گل گهر سیرجان با بیان اینکه ملوان با ارسال توپ‌های بلند قصد استفاده از اشتباهات مدافعان گل گهر را داشت گفت: ملوان از اشتباهات مدافعان گل گهر توانست به گل برسد.

بگوویچ با اشاره به اینکه بازیکنان گل گهر توانستند در زمین نامناسب ورزشگاه تختی بازی خوبی را ارائه کنند عنوان داشت: از موقعیت‌های خطرناک ایجاد شده بر روی دروازه ملوان بهترین استفاده را کردیم.

سرمربی تیم گل گهر سیرجان با بیان اینکه من به جادوگری و مسایل حاشیه‌ای اعتقاد ندارم افزود: آفریقایی‌ها در این مسایل سابقه طولانی دارند و در صورت تاثیر این مسایل در فوتبال باید آن‌ها همیشه در بازی‌های فوتبال برنده از زمین خارج می شدند.

بگوویچ با اشاره به اینکه جادوگر نمی‌تواند بهتر از خدا عمل کند اظهار داشت: متاسفانه در سیرجان مسایلی رخ داد که این جریانات برای من به‌عنوان سرمربی این تیم خنده دار است.

سرمربی گل گهر سیرجان با بیان اینکه هفت تیم از لیگ دسته اول می‌توانند به‌راحتی در لیگ برتر در رتبه‌های خوبی قرار بگیرند اعلام کرد: رقابت در لیگ دسته اول بسیار سخت است و تیم‌ها از توانایی بالایی برخوردار هستند.

انتهای‎پیام/