۱۳ آبان سال ۵۸ حیات سیاسی مملو از خیانت آمریکا در ایران اسلامی خاتمه یافت
۱۳ آبان سال ۵۸ حیات سیاسی مملو از خیانت آمریکا در ایران اسلامی خاتمه یافت

به گزارش اندیشه گیلان، سرهنگ حسن حبیبی ظهر امروز در نشست هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: استکبار جهانی در ۴ دهه لحظه‌ای دست از توطئه و خصومت علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دست برنداشته است. قائم مقام سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اینکه ۱۳ آبان […]

به گزارش اندیشه گیلان، سرهنگ حسن حبیبی ظهر امروز در نشست هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: استکبار جهانی در ۴ دهه لحظه‌ای دست از توطئه و خصومت علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دست برنداشته است.

قائم مقام سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اینکه ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی همواره روز تقابل حق علیه باطل بوده است گفت: در ۱۳ آبان سال ۵۸ به یکباره حیات سیاسی مملو از خیانت آمریکا در ایران اسلامی خاتمه یافت.

حبیبی با تاکید بر اینکه با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران دست مزدورانی که به‌طور دائم پس از پیروزی انقلاب دست بر فتنه‌گری می‌زدند کوتاه شد خاطرنشان کرد: با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا هیبت استکبار جهانی در سطح بین‌المللی به یکباره فرو ریخت.

وی با اشاره به اینکه این اقدام تاریخی توسط دانشجویان و رهبری معمار کبیر انقلاب به‌وقوع پیوست تاکید کرد: شکست سخت و ذلیلانه آمریکا در صحرای طبس که با الطاف الهی شکل گرفت بار دیگر چهره‌ای ضعیف و حقیرانه را از آمریکا در دنیا به نمایش گذاشت.

قائم مقام سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه در سال گذشته برخی در بستر برجام با فریاد شعار مرگ بر آمریکا مخالف بودند تصریح کرد: بدعهدی و سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا بار دیگر ثابت کرد که آمریکا شیطان بزرگ در جهان است و اعتماد به شیطان هرگز نتیجه مطلوبی را به‌دنبال ندارد.

حبیبی با بیان اینکه راهپیمایی روز ۱۳ آبان امسال به‌واسطه سخنان سخیف ترامپ پرشورتر و گسترده‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود و حضور تمامی اقشار جامعه در این راهپیمایی ضروری است افزود: حضور تمامی اقشار جامعه در راهپیمایی ۱۳ آبان بیانگر انزجار ملت ایران از استکبار جهانی است.

انتهای پیام/