صلاحیت ۲۲ داوطلب انتخابات شورای شهر رشت رد شد
صلاحیت ۲۲ داوطلب انتخابات شورای شهر رشت رد شد

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان از پایان رسیدگی به صلاحیت‌ نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت خبر داد و گفت: صلاحیت ۲۲ داوطلب انتخابات شورای شهر رشت رد و ۱۳ نفر تأیید شد.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، سیدکاظم دلخوش صبح امروز در جلسه هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان با اشاره به نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان شورای شهر رشت اظهار کرد: جلسه بررسی صلاحیت پرونده‌های باقی‌مانده از شهر رشت در محل این هیأت با حضور مراجع چهارگانه، ارگان‌های ذی‌ربط و اعضای هیأت عالی نظارت استان برگزار شد.

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان افزود: با توجه به برنامه زمانبندی که باید تا ساعت ۲۴ روز ۱۷ اردیبهشت نتایج نهایی بررسی پرونده‌ها به فرمانداری‌ها اعلام می‌شد، در این جلسه به صلاحیت ۳۵ نفر از افرادی که پرونده‌های آنها به این هیأت ارسال و مطرح شده بود رسیدگی شد که از این تعداد، ۲۲ نفر رد صلاحیت و ۱۳ نفر تایید شدند.

وی با بیان اینکه تمام تلاش اعضای هیأت مذکور و مراجع چهارگانه بر این بوده که حقی از فردی ضایع نشود، گفت: باید برای حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی و روی کار آمدن افرادی صالح و پایبند به اسلام و انقلاب گام برداریم.

دلخوش اعلام نتایج رسیدگی به کاندیداهای شهرستان‌های دیگر گیلان را به زمان بعد موکول کرد.

انتهای پیام/