آموزش وردپرس

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/guncel-haber-footer.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246
خانه / فرهنگی

فرهنگی

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گیلان؛

اقامه نمازجمعه فردا در ۸ شهر گیلان منوط به تصمیم کمیته شهرستانی است

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گیلان گفت: نماز جمعه این هفته در ۸ شهر استان گیلان منوط به تصمیم کمیته‌های شهرستانی است.

ادامه نوشته »
استاندار گیلان در نشست با معلمان گیلان با حضور وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد؛

مجاهدت‌های شبانه‌روزی فرهنگیان با وجود کرونا هرگز تعطیل نشد

استاندار گیلان مجاهدت‌های شبانه‌روزی معلمان، مدیران و فرهنگیان برای جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی به نظام تعلیم و تربیت از زمان شیوع کرونا تا کنون را موجب سربلندی و مباهات خواند.

ادامه نوشته »
در نخستین برنامه از دومین روز سفر وزیر؛

ادای احترام وزیر آموزش و پرورش به مقام شامخ شهیدان

وزیر آموزش و پرورش و استاندار گیلان صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در گلزار شهدای رشت و نیز مزار روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی، ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

ادامه نوشته »
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان؛

استکبارستیزی لازمه حرکت در مسیر ظهور و تحقق عدالت است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر تبیین مفهوم انتظار، گفت: استکبارستیزی و مقابله با ظلم لازمه گام برداشتن در مسیر ظهور و عدالت در جهان است.

ادامه نوشته »
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

کرونای انگلیسی همه گروه‌های سنی را درگیر می‌کند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به سرعت بالای انتشار کرونای انگلیسی، گفت: این نوع جهش یافته از کرونا همه گروه های سنی را درگیر می کند.

ادامه نوشته »
آیت‌الله فلاحتی در دیدار وزیر آموزش و پرورش:

معلمان حقوق واقعی خود را دریافت نمی‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان عدم رؤیت استاد و معلم را از چالش‌های آموزش مجازی عنوان کرد و گفت: هنوز معلمان ما دستمزد و حقوق واقعی خود را دریافت نمی‌کنند و باید بیشتر به آموزش‌وپرورش توجه شود.

ادامه نوشته »
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه قدس گیلان؛

ضرورت حضور جریان انقلاب در فضای مجازی برای ایجاد شور انتخاباتی

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه قدس گیلان با تأکید بر ضرورت حضور موثر جریان انقلاب در فضای مجازی، گفت: این حضور زمینه ایجاد شور انتخاباتی را فراهم خواهد کرد.

ادامه نوشته »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A