آموزش وردپرس

Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

خانه / اجتماعی / فراخوان اجرای طرح انسجام در مدارس استان گیلان
به گزارش اندیشه گیلان:

فراخوان اجرای طرح انسجام در مدارس استان گیلان

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، مهیار فتحی پور با اعلام خبر فراخوان اجرای طرح انسجام در مدارس استان، گفت: هر ساله همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید عضوگیری انجمن‌های اسلامی در مدارس متوسطه اول و دوم شروع شده و تا ۱۵ آبان ادامه دارد.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان گیلان افزود: این عضوگیری اولین اقدام انجمن اسلامی مدرسه محسوب می شود که پایه و اساس اتصال بین انجمن‌های اسلامی مدارس با یکدیگر، در یک شهرستان، یک استان و بین تمامی استان‌های کشور به شمار می‌رود.

فتحی‌پور با بیان اینکه با اجرای طرح انسجام در مدارس شبکه دانش آموزی سراسر کشور تشکیل شد و لایه‌های دانش آموزی تشکیلاتی اعم از اعضای قرارگاه شهری، استانی و ملی معنا پیدا می کنند افزود: هدف از اجرای این طرح ایجاد شبکه دانش‌آموزی مدرسه، ارتقاء توان فعالیت مؤثر تشکیلاتی در مسئولان گروه‌های انجمن اسلامی است.

وی دیگر اهداف اجرای طرح طرح انسجام در مدارس شبکه دانش آموزی را ارتقاء توان مسئول گروه تشکیلات انجمن اسلامی، موج‌آفرینی و ایجاد فضای دانش‌آموزی بانشاط در مدرسه برشمرد و تصریح کرد: تقویت احساس مسئولیت و وظیفه‌شناسی در مسئولان گروه‌های انجمن اسلامی، تقویت توان مدیریت فعالیت‌های جمعی و راهبری گروه همسال، پر رنگ کردنِ نقش انجمن اسلامی به عنوان یک تشکیلات موفق و پویا در مدرسه و در بین دانش‌آموزان و ایجاد انگیزه و بروز خلاقیت و نوآوری و پرورش مهارت‌ها و استعدادها در دانش‌آموزان در قالب گروه‌ها از دیگر اهداف این طرح است.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان با اشاره به اینکه فعالیت‌های طرح انسجام در سه محور اصلی تبلیغات، عضوگیری و سازماندهی اجرا خواهد شد، گفت: مسئولان انجمن‌های اسلامی باید در جهت رسیدن به خلاقانه و جذاب ترین طرح‌ها تلاش و در قالب و مدل‌های ابتکاری اهداف و فعالیت‌های انجمن اسلامی را به سایر دانش آموزان مدرسه معرفی کنند.

فتحی‌پور شناسایی و کشف نیرو را دو موضوع اصلی در محور عضوگیری دانست و خاطرنشان کرد: در محور سازماندهی نیز استعدادیابی، بکارگیری نیروها و واگذاری مسئولیت باید مورد توجه قرار گیرد.
وی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح انسجام، فراخوان تشکیلاتی “جام انسجام” (جنبش ابتکارات مدرسه‌ای انسجام) به منظور معرفی، تبلیغ، عضوگیری و سازماندهی انجمن‌های اسلامی مدارس با رویکرد خلاقانه و دانش آموزی عملیاتی می شود که مسئول انجمن اسلامی می تواند، متناسب با نیاز و ظرفیت انجمن اسلامی مدرسه در این زمینه ابتکار عمل داشته باشد.

انتهای پیام/

درباره ی hamid asghary attar

@ hamid_asghari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A