حمله به پایگاه نیروهای آمریکا گوشه کوچکی از عزم جمهوری اسلامی است
حمله به پایگاه نیروهای آمریکا گوشه کوچکی از عزم جمهوری اسلامی است

فرمانده اسبق سپاه رشت با تبریک تجلی گوشه‌ای از اقتدار امروز ایران اسلامی در حمله به پایگاه نیروهای آمریکایی در عراق، گفت: دشمن بداند نهضت مقاومت بیدار است و راه این شهدای والامقام با انسجام و همدلی هر چه بیشتر تداوم خواهد داشت.

سید ولی‌الله عظمتی در گفت‌وگو با خبرنگار اندیشه‌گیلان، ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار والامقام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شماری از همرزمانش که در حمایت از ولایت و ملت شریف ایران جان خود را نثار کردند، اظهار داشت: سردار سلیمانی چهره درخشان مقاومت اسلامی و نماد هنر ایستادگی در برابر مستکبران آمریکایی، متجاوزان صهیونیستی و تروریست‌های منطقه بود و خون این سردار افتخارآفرین، الهام‌بخش مقاومت در سراسر جهان اسلام است.

فرمانده اسبق سپاه رشت با تاکید بر اینکه حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دل همه مسلمانان و مستضعفین جهان را التیام بخشید تصریح کرد: حرکت پاسداران غیور در عملی کردن وعده فرمانده سپاه در مراسم تشییع سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، اقدامی تحسین برانگیز و قابل تامل است.

عظمتی با تاکید بر اینکه در سایه قدرت دفاعی ایران به اقتدار و عزت دست یافته‌ایم، گفت: ما امروز با داشتن قدرت دفاعی که به‌همت جوانان این مرز و بوم به آن دست یافته‌ایم، می‌توانیم حق خودمان را بگیریم.

وی با اشاره به اینکه انهدام بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در خاک عراق نشان از توان بالای دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران است، خاطر نشان کرد: اقدام صبح امروز سیلی محکمی بود که رزمندگان و سپاهیان به نمایندگی از ملت ایران به استکبار زدند.

فرماندار اسبق رشت با بیان اینکه ملت ایران همواره در تمامی صحنه‌ها و عرصه‌ها مدافع و حامی سپاه پاسداران انقلاب است، افزود: آثار از بین رفتن استکبار و دشمن کاملا مشهود است به‌طوری که نشانه‌های نصرت الهی و وعده‌های خداوند در حال تحقق است.

فرمانده اسبق سپاه رشت حاج قاسم سلیمانی را بزرگترین عامل امنیت در عراق، سوریه و همه عالم دانست و تصریح کرد: تنها راه عقب راندن و ادب کردن و متقاعد کردن دشمن ستمگر و ظالم این است که قدرت، عظمت و عزت ببیند تا جرأت آن را نداشته باشد تا مرتکب جنایت شود.

وی با انتقاد از ادعای برخی افراد سازشکار و فریب خورده در داخل کشور که به موشک نیازی نداریم و باید با دنیا با منطق و ادبیات صحبت کرد گفت: افرادی که دم از سازش می‌زنند یا واقعا نمی‌فهمند یا اینکه می‌فهمند و به‌دلیل همراهی با آن‌ها لب به چنین سخنانی می‌گشایند.

عظمتی با تاکید بر اینکه تاکنون کشوری در مقابل وحشی‌گری‌ها و تجاوزات آمریکایی‌ها جرأت اقدام متقابل و جدی نداشته است افزود: با حرکت دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد فصل نوینی از شکست ابهت پوشالی آمریکا شدیم.

انتهای پیام/*