اهانت غربی‌ها به مقدسات اسلامی نشان‌دهنده ترس جبهه استکبار از قدرت اسلام است
اهانت غربی‌ها به مقدسات اسلامی نشان‌دهنده ترس جبهه استکبار از قدرت اسلام است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اهانت به مقدسات اسلامی و پیامبراکرم(ص) در دنیای غرب نشان‌‌دهنده ترس جبهه استکبار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، با اشاره به اهانت فرانسوی‌ها به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) اظهار داشت: اخیراً شاهد اهانت رسانه‌های فرانسوی به پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) هستیم و جای تاسف دارد که رئیس جمهور فرانسه نیز این اهانت‌ها را تایید و توجیه کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اهانت به مقدسات اسلامی و پیامبراکرم(ص) از سوی استکبار را نشان‌‌دهنده ترس و احساس خطر جبهه استکبار دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه این اهانت‌ها در کشور فرانسه به عنوان یک تفکر و دیدگاه مطرح می‌شود.

وی گفت: جبهه استکبار امروز شاهد گرایش زیاد جبهه اسلامی، مقاومت، نیروهای انقلابی، انسان‌های آزاده و جوانان در سطح جهان به فرهنگ اسلامی و دینی است و از ویژگی‌های ارزنده فرهنگ اسلامی و مسلمانان نیز مطلع هستند لذا احساس خطر کردند و به‌همین دلیل به چهره مبارک مقدسات مسلمانان، ائمه اطهار(ع) و قرآن توهین می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این اهانت‌ها نشان‌دهنده وحشت و ترس جبهه استکبار از مسلمانان است ابراز داشت: جای تاسف دارد که رئیس‌جمهور فرانسه به‌صورت احمقانه و جاهلانه به این اهانت‌ها دامن می‌زند و از این حرکت منحرف و زشت پشتیبانی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه پیامبر اسلام فقط متعلق به مسلمانان نیست بلکه ایشان رهبر تمام انسان‌های آزاده و مصلح جامعه اسلامی و انسانی است افزود: تمام مسلمانان و آزادگان جهان باید در مقابل این هجمه دشمن، عکس‌العمل مناسب و قاطعانه‌ای در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و دیپلماسی علیه حکومت فرانسه اتخاذ کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران نیز موضع خود را در مقابل این هتک حرمت نشان داده اما انتظار داریم موضع خاص و قاطعانه‌تری در مقابل این اهانت فرانسوی‌ها از خود نشان دهد ابراز داشت: عدم مصرف کالاهای فرانسوی نیز توسط مردم مسئولان باید مورد توجه باشد.

انتهای پیام/