آموزش وردپرس

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/guncel-haber-footer.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، ارسلان زارع پیش از ظهر امروز در همایش وحدت بین علمای شیعه و سنی گیلان در مصلای امام خمینی (ره) رشت، اظهار داشت: پیامبر اسلام معجزه کلام وحی، و کتاب آسمانی قرآن صداقت، ایمان، علم و توسعه را برای تمام بشر در همه اعصار به ارمغان آورد.

استاندار گیلان با بیان اینکه پیامبر اسلام مطابق آیات قرآن بهترین الگو در مسیر هدایت است، بیان کرد: پیامبر برای همه اعصار بهترین الگو محسوب می‌شود و امروز در شرایطی میلاد پیامبر را جشن می‌گیریم که بیش از هر زمان دیگری به تمسک جستن به اخلاق و سیره ایشان نیازمندیم.

وی با اشاره به اینکه خداوند در سوره توبه عنوان دارد که فرستاده‌ای از میان خودتان به سوی شما آمده که رحمت او همه انسان‌ها را در بر می‌گیرد، افزود: اقدام امام (ره) در نامگذاری هفته وحدت حاصل اندیشه‌ای حکیمانه بود تا جهان اسلام در برابر بدخواهان مصون بماند.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه امروزه مسلمانان باید متحدتر از قبل، با هوشیاری توطئه‌ها را بشناسند و با آنها مقابله کنند، گفت: وحدت، اصلی‌ترین رمز موفقیت و برتری بر صف پیوسته دشمنانی است که از یکپارچگی ما هراس دارند.

وی با اشاره به اینکه باید با تقویت روح برادری و با تاکید بر اشتراکات فراوان در جامعه اسلامی، فرامین قرآنی را اجرایی کنیم، افزود: استان گیلان از جمله جوامع شاخص در اتحاد میان شیعه و سنی است و وحدت از مظاهر تقوای الهی است و باید بر تقویت آن تاکید کنیم.

زارع با بیان اینکه مردم قدرشناس ما همواره در برابر ظلم ایستادگی کرده‌اند، عنوان کرد: با تقویت وحدت ملی، از هویت دینی و اسلامی خود پاسداری و دشمنان را ناامید می‌کنیم و این انسجام، رمز پیروزی بر تمام دشواری‌هاست.

نماینده عالی دولت در استان گیلان اظهار داشت: تنوع اقوام در گیلان و همزیستی مسالمت آمیز میان آنها سرمایه‌ای در جهت توسعه گیلان است که باید بیشتر از گذشته به کار گرفته شود.

درباره ی hamid asghary attar

@ hamid_asghari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A