آموزش وردپرس

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/guncel-haber-footer.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246
خانه / اجتماعی / ” دانشگاه‌ها ” مهمترین پشتوانه جمهوری اسلامی در حوزه قدرت نرم هستند
حبیبی در دیدار با روسای دانشگاه‌های گیلان مطرح کرد؛

” دانشگاه‌ها ” مهمترین پشتوانه جمهوری اسلامی در حوزه قدرت نرم هستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی عصر امروز در جلسه هماهنگی و پشتبانی روسای دانشگاه‌های استان گیلان که در دفتر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان برگزار شد، اظهار داشت: قاطبه جامعه دانشگاهی استان گیلان به آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران، ایمان ‌و اعتقاد دارند.

جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج و متخصصین تصریح کرد: اعتماد و اعتقاد دانشگاهیان ایشان را بر آن داشته تا برای کارآمدی نظام اسلامی در حوزه تولید علم و فن آوری تلاش و مشارکت کنند.

حبیبی با بیان اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی از سرمایه عظیم جامعه دانشگاهی به عنوان اصلی ترین کانون تولید قدرت نرم برخوردار است، افزود: باید با اتکا به دانشگاهیان، ” #ما_میتوانیم ” را در عرصه جهانی عملی کرد.

وی با اشاره به اینکه دشمن قصد دارد تا اعتماد و مشارکت در بین دانشگاهیان و اقشار مردم را ضعیف و جامعه دانشگاهی را فراروی نظام اسلامی قرار دهد، گفت:  بی‌شک مهمترین پشتوانه جمهوری اسلامی ایران در حوزه قدرت نرم “دانشگاه‌ها” هستند.

جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج و متخصصین با تاکید بر اینکه این سرمایه عظیم اجتماعی می‌تواند کانون و تولید علم، پویایی،فناوری، فرهنگ اسلامی و انقلابی، مقابله با جنگ نرم دشمنان باشد، خاطر نشان کرد: هر کشوری که بتواند نیروهای خلاق و هوشمند را پرورش و در اختیار بگیرد از لحاظ روانشناختی قدرت پیدا می کند.

حبیبی با بیان اینکه بخشی از راهبرد مخالفان نظام اسلامی، رخنه در مراکز آموزش عالی، و پرورش عناصر باب میل خود است، افزود: دانشگاه متولی اصلی تربیت متخصص و نخبه جامعه است و هر چقدر دانشگاه بتواند نخبگان و عناصر متعهد و متخصص تربیت کند سیستم سیاسی و اجتماعی کارایی و افزایش خواهد یافت.

جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج و متخصصین با تاکید بر اینکه دانشگاه‌ها به واسطه گستردگی، ماهیت فرهنگی و علمی، از مراکز راهبردی در حوزه تولید انسجام اجتماعی است، اظهار کرد: با توجه به همین اهمیت است که دانشگاه‌ها مورد طمع دشمنان و مخالفان نظام اسلامی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها با یکسری اقدامات ضمن تحقق آرمان اتحاد و همگرایی جامعه می‌توانند به قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران افزوده نمایند، تاکید کرد: دانشگاهیان با بهره‌گیری از رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری( مدظله‌العالی)، ضرورت خدمت صادقانه به مردم، از ایدئولوژی اسلامی می‌توانند جهت انسجام اجتماعی بهره ‌گیرند.

به گزارش گیلداد، روسای دانشگاه‌های استان گیلان آمادگی کامل و همراهی خود را در پشتبانی از طرح غربالگری سراسری ویروس کرونا که با هدایت بهداشت و درمان  استان گیلان، سازمان بسیج و سپاه قدس گیلان درحال اجراست، اعلام کردند.

انتهای پیام/*

درباره ی hamid asghary attar

@ hamid_asghari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A