آموزش وردپرس

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/guncel-haber-footer.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246
خانه / اجتماعی / ۸۴۵ میلیون متر مکعب آب ذخیره شده است
مدیرعامل آب منطقه‌ای گیلان؛

۸۴۵ میلیون متر مکعب آب ذخیره شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، وحید خرمی در گفتگویی با اشاره به آخرین وضعیت سد سفیدرود و سد «آیت الله بهجت» شهر بیجار، اظهار داشت: تا به امروز میزان ذخیره آب پشت سد سفیدرود به ۸۴۵ میلیون متر مکعب رسیده است.

خرمی با بیان اینکه سد سفیدرود اصلی ترین سد تأمین کننده آب کشاورزی در استان گیلان است، گفت: در سال گذشته در همین روز میزان آب ذخیره شده در پست این شد ۸۵۰ میلیون متر مکعب است که تفاوت چندان با امسال ندارد.

مدیر عامل آب منطقه‌ای گیلان در ادامه با اشاره به اینکه دبی ورودی امروز این سد ۸۵ متر مکعب بر ثانیه بوده که در سال گذشته ۱۰۲ متر مکعب بر ثانیه ثبت شده است، افزود: دبی خروجی آب نیز از این سد شش متر مکعب بر ثانیه است.

وی با بیان اینکه در این بازه زمانی این میزان ذخیره آب پشت سد سفیدرود مطلوب است، اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به حجم یک میلیارد و ۵۰ میلیون متر مکعبی سد سفیدرود ۸۰ درصد سد آبگیری شده است.

خرمی به وضعیت سد آیت‌الله بهجت شهر بیجار اشاره و بیان کرد: حجم آب ذخیره در این سد ۹۳ میلیون متر مکعب معادل ۸۸ درصد سد شهر بیجار است.

مدیر عامل آب منطقه‌ای گیلان تاکید کرد: ورودی آب به این سد ۴ متر مکعب بر ثانیه و خروجی آن نیز ۶ متر مکعب بر ثانیه است.

انتهای پیام/مهر

 

درباره ی hamid asghary attar

@ hamid_asghari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A