آموزش وردپرس

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/guncel-haber-footer.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246
خانه / اجتماعی / کمبودی در تولید مرغ نداریم!
معاون جهاد کشاورزی گیلان؛

کمبودی در تولید مرغ نداریم!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، میرحجت علی اکبرنژاد صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه دولت با وجود تمام مشکلات، ارز دولتی لازم در خصوص تأمین مرغ کشور را فراهم کرده است، اظهار داشت: تولید مرغ در گیلان نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۶ درصد افزایش یافته است.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به برخی کمبودها در سطح استان، گفت: افزایش تقاضای خرید مرغ در تهران و استان‌های همجوار سبب شده شاهد فضای ملتهب در استان باشیم.

اکبرنژاد با تاکید بر اینکه هیچ گونه نگرانی در خصوص تولید مرغ وجود ندارد و نهاده لازم برای تولید نیز تأمین شده است، تصریح کرد: اولویت اصلی تأمین مرغ در گیلان است که کشتارگاه‌ها به صورت سه شیفت فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به مصوبه افزایش ۳۰ تنی تولید روزانه مرغ در استان گیلان بر اساس کارگروه تنظیم بازار، عنوان کرد: بر همین اساس روزانه ۲۶۰ تن مرغ روانه بازار خواهد شد که در صورت نیاز نیز میزان ارسال به شهرستان‌ها هم بیشتر می‌شود.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی تمهیداتی ویژه ای برای کنترل بازار مرغ اندیشه که میزان تولید افزایش یابد، تاکید کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته قیمت مرغ فعلاً افزایش نخواهد یافت و در قیمت مصوب ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان باقی خواهد ماند.

اکبرنژاد میزان تولید مرغ در اسفند ماه را مازاد دانست و افزود: جوجه ریزی متناسب در بهمن ماه سبب شده است که دچار کمبود نشویم.

وی گفت: دو هزار و ۴۰۰ مرغ به صورت ماهیانه ذخیره سازی شده است که جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه نیست.

انتهای پیام/*

درباره ی hamid asghary attar

@ hamid_asghari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A