آموزش وردپرس

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/guncel-haber-footer.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246
خانه / اجتماعی / مخاطب شناسی مولفه اصلی در کار گویندگی است
مدیر کل ارشاد گیلان؛

مخاطب شناسی مولفه اصلی در کار گویندگی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، فیروز فاضلی پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه اختتامیه دوره تخصصی صداگذاری و فن بیان در اداره کل ارشاد گیلان با اشاره به اینکه، بیان را کسی دارد که سه مشخصه داشته باشد، اظهار داشت: عشق، جوانی و مخاطب شناسی مهم‌ترین مؤلفه و مشخصه افراد دارای بیان است.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به موفقیت تنها نباید به حرف اکتفا کرد، افزود: شکست خوردن در مسیر رسیدن به هدف جزئی از راه است و باید بعد از آن با تلاش مضاعف و آموزش زیر نظر اساتید می‌تواند پله‌های ترقی را طی کرد.

فاضلی در ادامه با اشاره به اینکه جوانی به عنوان دومین مؤلفه برای کسب موفقیت و رسیدن به هدف بسیار مؤثر است، گفت: جوانان باید از نیروی الهی جوانی به موقع استفاده کنند.

وی با تأکید بر اینکه استفاده از فرصت‌های جوانی باید با دقت و بهترین شکل و با برنامه ریزی، اضافه کرد: در جوانی باید حرفه‌ای یاد گرفت تا در ادامه مسیر موفقیت‌ها کسب شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اظهار کرد: انسان‌هایی اندیشمند هستند که بتوانند موقعیت خود را شناخته و بدانند در چه زمان و مکانی حضور دارند و باید چگونه عمل کنند.

وی با بیان اینکه گویندگان باید مخاطب شناسی کنند زیرا یکی از اصول اصلی این هنر مخاطب شناسی است، افزود: باید از ظرفیت‌های فضای مجازی استفاده کنیم مخاطب امروز کم حوصله است باید با شناخت نیاز مخاطب امروز گام‌های در راستای معرفی برداریم.

فاضلی در ادامه با اشاره به اینکه جلوه گویندگی صدا و طرز بیان است، تأکید کرد: با استفاده از فضای مجازی می‌توانیم هم خود را معرفی و هم در میان مخاطب شناخته شویم. ماندگاری هنرمندان گذشته همانند شیون به واسطه همین صدا بوده زیرا صدا نمای بیرونی انسان است.

وی با بیان اینکه همیشه به انتخاب انسان‌ها نمره داده می‌شود، گفت: بسیاری از مشکلات و آسیب‌ها برای این است که نمی‌توانیم از زبان به درستی استفاده شود زبان بیان کننده شخصیت افراد است.

به گزارش گیلداد، در پایان این مراسم از ۱۲ نفر از برگزیدگان دوره تخصصی صداگذاری فیلم و فن بیان تجلیل شد.

انتهای پیام/*

درباره ی hamid asghary attar

@ hamid_asghari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A