آموزش وردپرس

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/guncel-haber-footer.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/andish23/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/header.php on line 246
خانه / اجتماعی / تیم‌های برگزیده “رویداد تولید محتوا” در گیلان به نهادهای سرمایه‌گذار معرفی می‌شوند
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه استان گیلان؛

تیم‌های برگزیده “رویداد تولید محتوا” در گیلان به نهادهای سرمایه‌گذار معرفی می‌شوند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سجاد ستوده در گفت‌وگویی اظهار داشت: سازمان فضای مجازی سپاه گیلان با توجه به ظرفیت‌های استانی و در راستای بهره‌گیری از توانمندی‌های متخصصان بومی جهت برطرف کردن مشکلات و معضلات استانی بسترهای لازم را فراهم آورده است.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه استان گیلان بیان کرد: سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان با ایجاد کمیته مشترک با حضور تمام دستگاه‌ها و نهادهای متولی حوزه تکنولوژی بستری جهت تعامل سازنده و هم‌افزایی تمام نهادهای متولی را فراهم آورده است.

ستوده خاطرنشان کرد: در همین راستا دومین تولید رویداد تخصصی تولید محتوا با همکاری تمام ادارات و نهادهای مرتبط استانی برگزار شد که با توجه به شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی و ریموت در حال اجرا است.

وی ابراز داشت: بیش ‌از ۱۰۰ تیم تخصصی در حوزه آی سی تی با محوریت ارائه راه حل‌های تکنولوژیک جهت حل معضلات و مشکلات استانی در حال رقابت بوده و تیم‌های برگزیده جهت اجرای طرح و ایده خود به نهادهای سرمایه‌گذار معرفی می‌شوند.

ستوده گفت: در راستای بهره‌گیری از این ظرفیت‌های استانی بستر تخصصی معرفی و راهبری فعالان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فناوری اطلاعات و سایر رشته‌ها جهت هم‌افزایی، مدیریت منابع انسانی و تهیه کالک عملیاتی نظام حل مسائل استانی با همراهی دانشگاه‌ها استان در حال تدوین است.

وی بیان کرد: سازمان فضای مجازی گیلان به منظور حل مشکلات آحاد مردم و پیگیری و مطالبه‌گری رسانه‌ای احصا نظام مسائل و مشکلات استانی و نقاط مخاطره‌آمیز اجتماعی را در دستور کار دارد که در صورت عدم پیگیری منجر به ایجاد شکاف اجتماعی می‌شود.

ستوده افزود: همچنین با هم‌افزایی و تشکیل شورای‌های مشورتی، راهکارها و راهبردهای اساسی نحوه مواجهه رسانه‌ای با این مسائل را طراحی کرده و با بهره‌گیری از تمام توان رسانه‌های متمرکز استانی و شهرستان‌ها اقدام به پوشش کامل این معضلات و مطالبه‌گری عمومی کرده است.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: بهره‌گیری از تمام توان رسانه‌های متمرکز استانی و شهرستان‌ها ضمن حفظ سرمایه عمومی یعنی اعتماد اجتماعی به رسانه‌های داخلی، امکان اقدام سو استفاده را از رسانه‌های اپوزیسیون سلب می‌کند.

ستوده خاطرنشان کرد: در همین راستا راه‌اندازی برندهای متعدد تولید محتوای تصویری با موضوعیت مطالبه معضلات و مشکلات مردم که با اقبال عمومی مواجه شد گامی در راستای بازتاب این مشکلات بوده است.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان افزود: از لحظات آغازین اعلام شیوع کرونا این سازمان به‌عنوان متولی اصلی اقدامات رسانه‌ای جهت افزایش امنیت روانی و اطلاع رسانی عمومی اقدام به حضور میدانی در تمام بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان کرد.

ستوده خاطرنشان کرد: اقدامات مذکور به جهت اطلاع رسانی دقیق به مردم و جلوگیری از شیوع شایعات بی‌اساس و هجمه رسانه‌ای جریانات‌ معاند که ضربه مهلکی بر پیکره اعتماد مردم و امنیت روانی جامعه است انجام شده است.

وی با بیان اینکه از سایر فعالیت‌های رسانه‌ای این مرکز می‌توان به تولیدات تصویری متعدد اشاره کرد عنوان داشت: تولیدات تصویری در اوایل شیوع این بیماری منحوس زمینه افزایش اطلاعات صحیح مردم در خصوص این بیماری و نحوه مواجهه با فرد بیمار را فراهم آورد.

ستوده تصریح کرد: این تولیدات با ارائه مستندات دقیق و صحیح درباره شبه ‌افکنی‌های متعدد شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های معاند در مقام روشن‌گری و بیان واقعیات موجود بر آمد که با استقبال ویژه‌ای از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی و آحاد مردم روبه‌رو شد.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان گفت: این مرکز به عنوان عضو ثابت و فعال کمیته استانی اطلاع‌رسانی و رسانه از ظرفیت تمام شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های متعدد استانی جهت تنویر افکار عمومی و پاسخ به شبهات و شایعات در راستای حفظ امنیت روانی جامعه بهره گرفته است.

ستوده خاطرنشان کرد: در همین راستا با برگزاری نشست‌های تخصصی با تمام مدیران رسانه‌های استانی و شهرستانی نسبت به توجیه واقعیت‌های وضعیت کنونی و الزامات رسانه‌ای متناسب با این شرایط جهت افزایش امنیت روانی جامعه‌ اقدام کرده است.

انتهای پیام/تسنیم

درباره ی hamid asghary attar

@ hamid_asghari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A