ترویج فرهنگ شهادت در بین جوانان انقلاب اسلامی گسترش یابد
ترویج فرهنگ شهادت در بین جوانان انقلاب اسلامی گسترش یابد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ترویج فرهنگ شهادت در بین جوانان انقلاب اسلامی گسترش یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز ضمن حضور در گلزار شهدای رشت در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژگی‌های استان گیلان اظهار داشت: گیلان تداعی‌کننده قرن‌ها مبارزه تشیع در مقابل دشمنان‌ و تشکیل حکومت علویان در سرزمین‌های شمالی است.

رئیس سازمان بسیج ‌با بیان اینکه استان گیلان نقش اساسی در شکل‌گیری حکومت تشیع داشته است خاطرنشان کرد: گیلانیان در دوره‌های مختلف از جمله دوران دفاع مقدس نقش‌آفرینی‌های بسیار داشتند.

سردار سلیمانی با اشاره به نقش ستودنی شهید میرزاکوچک جنگلی و علماء گیلان‌ در مبارزه با دشمنان  تصریح کرد: مردم عزیز گیلان به‌همراه لشکر پیروز و افتخارآفرین قدس گیلان در دوران دفاع مقدس در کنار سایر لشکرها افتخار آفریدند.

وی به حماسه‌های مدافعان حرم گیلانی در دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) اشاره و ابراز داشت: مردم و‌ فرزندان این سرزمین در کنار سایر مدافعان حرم و سردار شهید حاج‌ قاسم سلیمانی در دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) نیز حماسه‌ها آفریدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: در جریان سفر به گیلان، امروز از فضای گلزار شهدای رشت بهره گرفتیم و امیدواریم بتوانیم راه شهدا را ادامه‌ دهیم.

سردار سلیمانی با اشاره به اهداف سفر خود به استان گیلان گفت: با توجه به اینکه این استان درگیر کرونا است امیدواریم بتوانیم در چهارچوب ضوابط به این استان کمک کنیم و به فرمانده سپاه قدس گیلان و بسیجیان ولایتمدار به‌واسطه تلاش‌هایشان در مبارزه با ویروس کرونا خداقوت می‌گوییم.

رئیس سازمان بسیج به ضرورت پشتیبانی از تولید و مانع‌زدایی در این حوزه اشاره و بیان کرد: سپاه و بسیج پیگیری مطالبات و تدابیر رهبر معظم انقلاب در سال جدید از جمله پشتیبانی از تولید و مانع‌زدایی‌ها را جزو وظایف اساسی خود می‌داند.

وی در پایان سخنانش با تشکر از تلاش بسیجیان برای مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: بسیجیان از نخستین روزهای شیوع کرونا ‌پای‌کار آمدند و با عملکرد درخشان در  شهید حاج قاسم سلیمانی نقش موثری در کنترل کرونا و بیماریابی داشتند.

انتهای پیام/