اجرای طرح غربالگری (شهید سلیمانی) توسط نیروهای بسیجی در کشور
اجرای طرح غربالگری (شهید سلیمانی) توسط نیروهای بسیجی در کشور

سردار غلامرضا سلیمانی با اشاره به اجرای طرح غربالگری (شهید حاج قاسم سلیمانی) که با همکاری مردم اجرا می شود، گفت: امیدواریم بتوانیم در اردیبهشت ماه شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان، اظهار داشت: امروز توفیق نصیب ما شد خدمت حضرتعالی برسیم و با توجه به نزدیک شدن به ضیافت الهی ماه مبارک رمضان، نیروهای بسیج و سپاه را از دعای خیر خود فراموش نفرمایید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به شیوع بیماری کرونا در جامعه اشاره کرد و افزود: امیدواریم با اجرای طرح غربالگری “شهید حاج قاسم سلیمانی” که با همکاری مردم اجرا می شود، بتوانیم در اردیبهشت ماه شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

وی ادامه داد: با همکاری مردم در رعایت فاصله های اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی این امکان وجود دارد که هنگام انتخابات بتوانیم تلفات ناشی از ویروس کرونا را به کمترین برسانیم.

رئیس سازمان بسیج با اشاره به مطالعات وزارت بهداشت در راستای شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: نرخ ابتلا در سیستم حمل و نقل ۲۵ درصد، در بازار ۲۴ درصد، در مراکز آموزشی ۶ درصد و در نمازهای جمعه و مساجد زیر چهار صدم درصد است.

سلیمانی رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی، فاصله اجتماعی و ماسک نزدن را از عوامل شیوع ویروس کرونا برشمرد و تصریح کرد: سفرهای نوروزی قائده رعایت شیوه نامه های بهداشتی را به هم ریخت و اگر تلاش شود در فاصله ۱۴ روز می توان شیوع ویروس کرونا را مهار کرد.

انتهای پیام/*