دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از آحاد مردم به حضور گسترده در انتخابات
دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از آحاد مردم به حضور گسترده در انتخابات

مدیرعامل سازمان در آستانه سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره از انتخابات شورای شهر و روستا از آحاد مردم به منظور رقم زدن حماسه تاریخی دیگر و شرکت گسترده در انتخابات دعوت بعمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، علی اوسط اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان در آستانه سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره از انتخابات شورای شهر و روستا از آحاد مردم به منظور رقم زدن حماسه تاریخی دیگر و شرکت گسترده در انتخابات دعوت بعمل آورد.

بنا بر این گزارش در متن پیام آمده است:

هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید پای صندوق رأی حضور یابد”.مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

حضور آگاهانه در انتخابات و انتخاب هوشمندانه از سوی آحاد مردم، مشارکت در سرنوشت کشور بوده و بدون تردید آوردگاه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نیز میعادگاهی دیگر برای همراهی و همدلی ایرانیانی است که اعتلا، اقتدار و امنیت کشور را بهترین پاسخ به توطئه ها و دسیسه های مزدورانی می دانند که آرمانی جز ضربه زدن به انقلاب اسلامی ندارند و در راه رسیدن به این هدف، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند.

قطعا انتخابات نماد مردم سالاری دینی و بهره گیری از حق شهروندی مردم بوده، و در سطر سطر کتاب پر افتخار تاریخ کشور مردم همواره محور و تعیین‌کننده تصمیمات اساسی و بزرگ کشور بوده اند و مردم شریف کشورمان در این برهه حساس با بصیرت انقلابی، نقش خود را در اثبات مشروعیت بی مثال نظام جمهوری اسلامی ایفا می‌ کنند و آنچه اهمیت دارد مشارکت حداکثری و انتخاب افراد اصلح است.

لذا از آحاد مردم جامعه دعوت میکنم تا روز جمعه ۲۸ خرداد و در حماسه سیاسی انتخابات ۱۴۰۰، همگی با هم، همدل و همصدا، از هر جناح و گروه و جریان سیاسی، پای صندوق‌های رأی می‌رویم تا ضمن ادای تکلیف سیاسی خود، با انتخاب شایسته ترین و بهترینِ کاندیداها، سرنوشت و آینده کشور را به دستان نیک نامان متخصص بسپاریم.

بی شک با ایمان به آیه شریفه ” إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم ” و با پذیرش حقانیت جهانیان شاهد حماسه سازی و درخشش ملت شریف ایران خواهند بود.

علی اوسط اکبری مقدم

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل

سازمان منطقه آزاد انزلی

انتهای پیام/*